На кінець року близько процедур для аналітичної облік у Microsoft Dynamics GP

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 960356 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Введення

Існує не 'окрему' кінець року закрити процедуру для аналітичної звітності. Баланс приніс вперед (ББФ) запис А бізнес-партнера створюються для AA розміри автоматично як частина процесу GL кінець року закрити, за наявності АА розміри автоматична інсталяція мати ББФ запис А створено. Кроки, описані в цій статті допоможе перевірити ваші дані до кінця року GL роблять закрити процес перевірки АА даних, які можуть спричинити помилки під Вільний час кінця року GL закривати процес. Ця стаття буде також показати вам, як налаштувати АА розміри мати баланс приніс вперед запис А створено в новому році за вимір, при бажанні.

Кроки також отримує щодо переїхати історичних даних історії, яка вирішить нижче протокол IMAP про помилку, які можуть виникнути в процесі GL кінець року закрити: (див. крок 3, щоб вирішити це протокол IMAP.)

Ви повинні запустити консолідація угода TRIPs і передачі докладно історію утиліта для закритих років відтворити в аналітичних облік залишків приніс вперед.

Додаткові відомості

Коли до кінця року закрити процес запуску для головної книги в Microsoft Dynamics GP, він автоматично рухається аналітичні обліку операцій з історичних таблиць AAG30000 AAG40000 серії таблиць. (Немає немає окремого закриття процедура, що повинні працювати в аналітичних облік). Ви можете вибрати які розміри, які ви хочете бути зведені в кінці року процес. В аналітичних бухгалтерія баланс приніс вперед запис А бізнес-партнера створюються в AAG30000 столи для вимірів, що були відзначені повинні бути включені в кінці року процес, а потім деталь переїхав до AAG40000 серія таблиць.

Примітка. Якщо ви використовуєте FRx звітності, ви повинні бути на FRx 6,7 SP12 (версія 6.7.12008) або вище. Якщо ваша версія FRx є меншою, ніж 6.7.12008, потім потрібно застосувати виправлення 962862 того, за Microsoft FRx щоб мати можливість прочитати аналітичної звітності історичні дані в таблицях серії AAG40000.Усунення


КРОК 1: ВИЗНАЧЕННЯ, ЯКЩО ФІНАНСОВИХ ЗВІТІВ сценарій виконання СА ТАБЛИЦЬ:


Перш ніж закрити GL або робити будь-які кроки в цій статті, запустіть фінансових звітів, які ви зазвичай виконуються збалансувати до Судова балансовий GL. Грунтуючись на те, що ви знайшли, виконайте відповідний метод

-Метод 1 - Якщо правильний: якщо ваші фінансові звіти правильні і матч GL, то ви можете приступити до кроки 2-8 в цій статті, які повинні бути завершені ще так ви не отримаєте будь-які АА помилки в процесі GL рік кінець близький.

Примітка: Якщо ви використовуєте системи звітності, яка тільки зчитує безпосередньо з GL таблиці (наприклад, спадщина постачальника в управління репортер під Вільний час читання з GL компанії або інших інструмент звітування про використовувану)] для фінансових звітів, потім ви можете продовжити на кроці 2 оскільки АА даних не впливає на вашої фінансової звітності.


-2 Метод - якщо не ПРАВИЛЬНЕ: Однак, якщо ваші фінансові звіти не правильно, це в основному ймовірно, через АА таблицях, використовується і АА дані не відповідають GL даних. Для перевірки АА даних, слід запустити через скрипти SQL, передбачених у KB 2910626 на додаток до решти інтерактивні елементи, описані в цій статті.

Примітка: дані Mart в управління репортер зчитує з АА (і GL) таблиці або Legacy провайдера використовується з управління репортер може читати з АА компанії.

Кроки для методу 2:

.) по-перше, освоєні всі thescripts KB 2910626 для перевірки АА даних з GL даних.

Фінансові звіти від управління репортер не відповідають Генерального Ledger судова балансовий доповідей у Microsoft Dynamics GP
http://support.Microsoft.com/kb/2910626

b.) після завершення інтерактивні елементи, зазначені в KB 2910626, потім поверніться назад цю KB andcontinue на з іншою частиною наведені нижче. (Зауважте, що кроку 2 та 4 кроці також у KB 2910626, але ми рекомендуємо ретельно перевірити це знову, оскільки вони повинні не дав жодних результатів, якщо ви вже Виправлена ці дані.)КРОК 2: ПЕРЕВІРТЕ, ЧИ АА ДАНИХ ДЛЯ ПЕРЕКРИТТЯ РОКІВ


Запустити ці скрипти, щоб переконатися, що ви не маєте років в AAG30000 відкрити таблицю AAG40000 історичних таблиці, що перекриваються. Щороку окремі повинна існувати тільки в одну таблицю або інший, але не обидва.
select distinct(YEAR1) from AAG30000
select distinct(YEAR1) from AAG40000
-Якщо ви виявите, то рекомендується відкривати підтримки інцидент для допомоги, що перекриваються років в обох таблицях. Підтримка випадок є платною, оскільки ця проблема зазвичай створюються за рахунок імпорту записів. Будь ласка, зверніть увагу, що якщо фіксації даних потрібно, це може знадобитися віднести консультування, який буде оплачуваних рахунок до вас.


КРОК 3: ПЕРЕВІРТЕ, ЧИ В ПЕРІОД МІЖ ВІДКРИТИ/ІСТОРИЧНІ ТАБЛИЦІ ЗБІГАЮТЬСЯ МІЖ АА/GL:


Далі, переконайтеся, що за роки укласти угоду про Асоціацію, у таблиці, знаходяться в же відкритими або закритими років в якості GL таблиць. Відкритих таблиць AAG30000 та GL20000 повинна мати ці ж роки. І AAG40000 і GL30000 історичних таблиці містять ці ж роки закриті.
select distinct(YEAR1) from AAG30000
select distinct(OPENYEAR) from GL20000

select distinct(YEAR1)from AAG40000 order by YEAR1
select distinct(HSTYEAR) from GL30000 order by HSTYEAR
-Якщо ви виявите, що років у на AAG30000 Відкрийте таблицю до закриття року, ви повинні зробити Кроки для ПЕРЕМІЩЕННЯ даних до історії нижче, а також для переміщення даних історичний рік до історії. AAG30000 таблиці повинні є тільки дані протягом багатьох років, які є в даний Вільний час відкриті років в GL.Якщо ви спробуєте закрити року в GL, вам буде запропоновано це повідомлення:

Ви повинні запустити консолідація угода TRIPs і передачі докладно історію утиліта для закритих років відтворити в аналітичних облік залишків приніс вперед.

Так що використовуйте скрипти вище для визначення, якщо вам потрібно запустити Кроки для ПЕРЕМІЩЕННЯ даних до історії, так що ви можете запобігти протокол IMAP вище від відбувається durng GL кінця року близько процес.


КРОКИ, ЩОБ ПЕРЕМІСТИТИ ДАНІ ДО ІСТОРІЇ:
Вперше закрити GL на вище, ніж GP 10.0 SP2 або вище версії (з АА активована), вам буде запропоновано для переміщення АА даних історії, перш ніж система дозволить вам закрити рік GL. Система буде переконатися, що АА даних у відповідних відкрити/історичні серії АА таблиць, як на GL даних сидить у відкритому/історичні таблиць в GL. Якщо це не так, ви отримаєте протокол IMAP для запуску ходу історії Utility для AA перед продовженням з GL кінець року закрити.

Пам'ятайте, якщо ви не закриті GL рік (з АА активована) після інсталяції пакета оновлень пізніше SP2 для версії 10.0 або оновлення до GP 2010, може з'явитися протокол IMAP про те, "Необхідно закріпити угода TRIPs і передачі докладно історію утиліта, щоб закрити рік". Код був доданий до закриття процес, який буде порівняти років у АА відкрити таблиць проти історичних років у компанії фіскальної періоду установки. Якщо АА даних в AAG3000X серії таблиць для історичний рік, ви отримаєте протокол IMAP про помилку. Виконайте такі інтерактивні елементи, щоб об'єднати тих років.

1.) І Microsoft Dynamics GP меню, наведіть вказівник на точку інструменти, комунальні застосунок-служба, фінансовий, пункти до Аналітичної звітностіі натисніть кнопку переміщення даних до історії.

2.) Найстаріших рік буде за промовчанням в тому, що система знайшов відкритих таблиць AAG3000x. Тільки можна перемістити на один рік.

3.) Виберіть відповідну опцію:

Перенести операцію деталей до історії – цей параметр буде переміщено АА запис А бізнес-партнера докладних даних з відкритими історії таблиць і немає ББФ запис А бізнес-партнера буде створено. Ви повинні переконатися, що немає не ББФ записів у таблиці AA інакше ви не зможете вибрати цей параметр. Цей параметр лише рухається запис А бізнес-партнера з таблиць AAG30000 AAG40000 таблиці.

Консолідація угода TRIPs і передачі деталей в історію -цей параметр розташуйте АА запис А бізнес-партнера докладних даних з відкритим історії таблиці та створити ББФ запис А бізнес-партнера. Однак, ви повинні мати варіантів, згаданих раніше обраний для того, щоб ББФ запис А бізнес-партнера повинні бути створені. Цей параметр дозволить об'єднати залишків за всі операції вимір коди в закритих році (позначені для консолідації) та передачі інформації АА історії таблиць.

Зверніть увагу, що Консолідований баланс є перенесено на новий рік. ББФ запис А бізнес-партнера створених з закритої років.

Для друку передачі попереднього перегляду протокол IMAP – це дозволить вам переглядати угод, що буде переміщено без фактично переміщення даних. Перегляд звіту відображається консолідації, яка буде зроблено.

Примітка Цей параметр не змінює даних.

4.) Натисніть OK.

5.) Повторити цей процес для щороку 'історичний'. (Де року — відкрити таблицю AAG30000, але в GL30000 історії таблиці. Року повинна переміщено до AA історії таблиці для відповідності.)

Примітка: Якщо повторні 'Крок 3' вище, скрипти окремі року ще раз, ви повинні отримати окремі роки для відповідності між відкритими АА і GL таблиці та історичні АА і GL таблиць.КРОК 4: ПЕРЕВІРИТИ СА ТАБЛИЦЬ ДЛЯ ПЕРЕКРИТТЯ ЗАГОЛОВКУ ID'S


Запустити цей сценарій проти базі даних компанії побачити, якщо ж заголовку ідентифікаторів також існують між таблицею:
select * from AAG30000 where aaGLHdrId in (select aagLHDrId from AAG40000)
-Якщо ви виявите, повторювані заголовка ID's обох таблицях, то рекомендується відкривати підтримки інцидент для допомоги. Підтримка випадок є платною. Будь ласка, зверніть увагу, що якщо фіксації даних потрібно, це може знадобитися віднести консультування, який буде оплачуваних рахунок до вас.

Це станеться, якщо ви відновили старої бази даних динаміка на верхню частину поточної бази даних динаміка, і тому наступного доступні числа, які зберігаються в таблиці AAG00102 у базі даних динаміка встановіть назад. GP продовжує прирощувати цих значень, навіть якщо вони можуть вже застосовані і призведе до aaGLHdrID схожими звикають для різних значень YEAR1.


КРОК 5: ОНОВИТИ AACOPYSTATUS

Наступної перевірки неправильний aacopystatus значення в таблиці AAG40001. Сценарій:

select count(*) from AAG40001 where aaCopyStatus<>8 

Якщо скрипт вище повертає результати потрібно оновити aaCopyStatus '8' перед запуском GL року закрити: (вартість '8' є значення, яке відповідає кінець року закрити процесу).

update AAG40001 set aaCopyStatus=8


КРОК 6: ОГЛЯД УСТАНОВКИ ДЛЯ РОЗМІРИ ПОВИННІ БУТИ ВКЛЮЧЕНІ В КІНЦІ РОКУ

Переконайтеся, що ви позначили АА вимірів, які потрібно включити в кінці року закрити так що AA коди пов'язані з балансу приніс вперед журнал записів.

Якщо ви не закриті Генерального Ledger, виконайте такі інтерактивні елементи, щоб переконатися, що розмірність правильно позначений для включення в тісному процесу:
 1. Марк параметр налаштування включити аналітичної звітності в кінці року закрити наступним чином:
  1. У меню Microsoft Dynamics GP пункт засоби, команду Параметривказують на компанії, вказують на Аналітичної звітностіта виберіть пункт Параметри.
  2. Установіть прапорець поруч із пунктом включити до кінця року закрити та натисніть кнопку ОК.

   Примітка. Цей параметр є тільки для того, щоб можна було створити баланс приніс вперед запис А бізнес-партнера розміри. Аналітичні облік даних буде як і раніше переміщено AAG40000 серія таблиць під Вільний час закриття Генерального Ledger незалежно від того, чи є цей параметр позначений.
 2. Окремо позначати розміри повинні бути включені в кінці року наступним чином:
  1. І у меню карт , фінансовий, пункти до Аналітичної звітностіі натисніть кнопку Транзакції вимір.
  2. У списку Trx вимір пункт вимір, який потрібно включити у кінці року закрити процесу.
  3. В області Рік кінець близький установіть прапорець включити в рік кінець близький і натисніть кнопку зберегти.
  4. Повторіть кроки з b і c для кожного вимір, який потрібно включити у кінці року закрити процесу.


Крок 7 - ЗАПУСТИТИ GL на кінець року закрити процес переміщення АА залишки і створити ББФ в.

Завжди робити струм резервного копіювання перед запуском GL кінець року закрити процес. Рекомендуємо перевірити працює близько кінця року GL в тест компанія по-перше, щоб переконатися, що ви не отримаєте будь-які помилки. GL на кінець року закрити процес є те, що фактично створює баланс, здійснюється відповідальною журнал записів (ББФ) і рухається запис А бізнес-партнера за рік, що закриття в головної книги та аналітичні обліку таблицях. запис А бізнес-партнера ББФ створюються у таблиці GL та АА. Зверніться до процесу, викладені в KB 888003 на кінець року закриття процедури для головної книги обліку.

Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
888003 На кінець року закриття процедури для головної книги в Microsoft Dynamics GP


КРОК 8 - ПЕРЕВІРИТИ БАЛАНСОВИХ ЗВІТІВ

Рекомендовано порівнювати звітну доповідь в управління репортер Генерального Ledger судова балансовий звіт з Microsoft Dynamics GP, щоб переконатися, що рахунках перенесено на новий рік є правильними. Якщо ці залишки не збігаються, відновлення резервної копії і зв'язатися з Microsoft Dynamics GP підтримує відкрити підтримки інцидент, щоб отримати допомогу.Властивості

Номер статті: 960356 - Востаннє переглянуто: 21 листопада 2013 р. - Редакція: 0.9
Застосовується до:
 • Microsoft Dynamics GP 2013
 • Microsoft Dynamics GP 2010
 • Microsoft Dynamics GP 10.0, у разі використання з:
  • Analytical Accounting
Ключові слова: 
kbsurveynew kbexpertiseinter kbhowto kbinfo kbmbsmigrate kbexpertisebeginner kbmt KB960356 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 960356

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com