Oprava: Po instalaci produktu, který aktualizuje verzi modulu zhroucení aplikace používající modul Mfc80.dll nebo modulu Mfc80u.dll

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 961894 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Instalaci produktu, který aktualizuje Mfc80.dll modulu nebo modulu Mfc80u.dll v počítači z verze 8.0.50727.870 na verzi 8.0.50727.3078. Například nainstalovat Microsoft SQL Server 2008. Spustíte-li aplikaci, která je integrována s Microsoft Visual Studio 2005, dochází k narušení přístupu v modulu Mfc80.dll nebo v modulu Mfc80u.dll. A dojde k chybě aplikace.

Poznámka: Tento problém se týká mnoha jiných aplikací, včetně aplikací, které jsou používány v systému Windows 7.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože dvě verze jsou nekompatibilní.

Řešení

Rozlišení pro počítače, které nemají nainstalovanou aplikaci Visual Studio 2005

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není přísně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Informace o stahování

Chcete-li stáhnout tuto opravu hotfix z Galerie kódu MSDN, navštivte následující Web společnosti Microsoft:

Poznámka: Galerie kódu MSDN zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud není uveden jazyk, je to, protože zdroj stránky galerie kód není k dispozici pro daný jazyk.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu se bude u dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit určitou konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující Web společnosti Microsoft:
Poznámka: Pro x 86 verze systému Windows, vyberte balíčky, končící na "_x86". X 64bitové verze systému Windows, vyberte balíčky, končící na "_x64" pro 64bitové aplikace a balíčky končící na "_x86" pro 32bitové aplikace. Dále vyberte odpovídající lokalizace založené na následující klíč:
  • CHSZjednodušená čínština
  • CHTTradiční čínština
  • ENUAngličtina
  • FRAFrancouzština
  • GERNěmčina
  • ITAItalské
  • JPNJaponština
  • KORKorejština
  • SPAŠpanělština

Požadavky

Neexistují žádné požadavky.

Požadavek na restartování

Není nutné restartovat počítač po instalaci této opravy hotfix.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, je převeden na místní čas. Pomocí vyhledat rozdíl mezi místním časem a časem UTC naleznete Časové pásmo karty v Datum a čas Chcete-li zobrazit položky v Ovládacích panelech.

Zobrazit nebo skrýt podrobné informace, klepněte sem

Rozlišení pro počítače, které mají nainstalované sady Visual Studio 2005

Chcete-li vyřešit tento problém v počítači, který má nainstalovanou aplikaci Visual Studio 2005, můžete použijte opravu hotfix, která je popsána v KB 958036.

Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
958036Oprava: Zobrazí chybová zpráva o narušení přístupu při spuštění aplikace MFC, která obsahuje ovládací prvek ActiveX v ovládacím prvku karta v aplikaci Visual Studio 2005 Service Pack 1

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 961894 - Poslední aktualizace: 23. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
Klíčová slova: 
kbexpertiseadvanced kbqfe kbsurveynew kbmt KB961894 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:961894

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com