Chybová zpráva při konfiguraci nastavení zobrazení, zkuste použít tři nebo více obrazovek v přenosném počítači se systémem Windows 7 a 8 v systému Windows: "Nelze uložit nastavení zobraz...

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 973782 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Dva externí monitory se připojit k přenosnému počítači se systémem Windows 7 a 8 v systému Windows. Při pokusu rozšířit nebo duplikujte plochu dva externí monitory, kromě screenusing přenosný počítač Win + P hot možnost klíče nebo z v rámci vlastnosti zobrazení buď změny neprojeví nebo může zobrazit následující chybová zpráva:

Nelze uložit nastavení zobrazení

Tato chyba je pravděpodobně může nastat, když přenosný počítač je konfigurován s displeje a jeden dva externí monitory (displeje + A sledování) při v režimu rozšířené pak pokusíte změnit konfiguraci sledování režimu duplicitní druhé externího monitoru (displeje + B monitoru).

Příčina

K tomuto problému dochází, protože některé grafické adaptéry přenosného počítače podporují pouze dva zobrazí najednou. Při pokusu o konfiguraci nastavení zobrazení použít třetí sledovat v přenosném počítači, který podporuje pouze dva monitory, Windows 7 a 8 pro systém Windows zkontroluje hardware potvrzení kompatibility a potom zobrazí chybovou zprávu.

Další informace

Při použití přenosného počítače se systémem Windows 7 a 8 systému Windows, který podporuje pouze dva monitory, nakonfigurujte nastavení zobrazení zobrazí pouze dva současně používat.

Poznámka: Můžete také zakázat na obrazovce přenosného počítače, pak použijte pouze dva externí monitory.

Při změně režimu duplicitní rozšířený režim může Všimněte si, že k této chybě nedochází. Toto nastavení je navrženo rozdělit duplicitní konfigurace režimu před změnou rozšířeného režimu.

Vlastnosti

ID článku: 973782 - Poslední aktualizace: 10. září 2012 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Home Basic
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Starter
  • Windows 7 Ultimate
  • Windows 8
  • Windows 8 Professional
  • Windows 8 Enterprise
Klíčová slova: 
kbexpertisebeginner kbtshoot kbsurveynew kbprb kbmt KB973782 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 973782

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com