Komunikat o błędzie podczas konfigurowania ustawień wyświetlania, aby spróbować użyć trzech lub więcej ekranów na komputerze przenośnym z systemem Windows 7: "Nie można zapisać ustawień ekranu"

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 973782 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Dwa monitory zewnętrzne można podłączyć do komputera przenośnego z systemem Windows 7. Podczas próby rozszerzyć lub zduplikować pulpit na dwa monitory zewnętrzne oprócz ekran komputera przenośnego może zostać wyświetlony następujący komunikat o błędzie:

Nie można zapisać ustawień ekranu.

Ten błąd jest najczęściej występujące po skonfigurowaniu komputera przenośnego ekran komputera przenośnego i jednego z dwóch zewnętrznych monitory (wyświetlacz komputera przenośnego Monitor A "+") podczas w trybie rozszerzonym, a następnie podjąć próbę zmiany konfiguracji monitora tryb duplikat z monitorem drugie zewnętrzne (wyświetlacz komputera przenośnego + Monitor B).

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ niektóre karty graficzne typu laptop obsługują tylko dwa ekrany jednocześnie. Podczas próby skonfigurowania ustawienia wyświetlania, aby użyć trzeciego monitora na komputerze przenośnym, który obsługuje tylko dwa monitory Windows 7 będzie Sprawdź sprzęt, aby potwierdzić zgodność, a następnie wyświetlanie komunikatu o błędzie.

Więcej informacji

Podczas korzystania z komputera przenośnego z systemem Windows7, który obsługuje tylko dwa monitory, należy skonfigurować ustawienia ekranu, aby używać tylko dwa ekrany jednocześnie.

Uwaga: Można także wyłączyć ekran komputera przenośnego, a następnie użyj tylko dwa monitory zewnętrzne.

Zmiana z trybu duplikat na tryb rozszerzony, może Uwaga, ten komunikat o błędzie nie występuje. To ustawienie ma na celu podzielenie duplikat tryb konfigurację przed zmianą trybu rozszerzonego.

Właściwości

Numer ID artykułu: 973782 - Ostatnia weryfikacja: 27 września 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Home Basic
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Starter
  • Windows 7 Ultimate
Słowa kluczowe: 
kbexpertisebeginner kbtshoot kbsurveynew kbprb kbmt KB973782 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:973782

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com