Під Вільний час настроювання параметрів дисплея, щоб спробувати використовувати три чи більше моніторів на ноутбук, що працює під керуванням Windows 7 і Windows 8 з'являється протокол IMAP про помилку: "Не вдалося зберегти параметри дисплея"

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 973782 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Підключення двох зовнішніх моніторів в ноутбук, що працює під керуванням Windows 7 і Windows 8. Під Вільний час спроби розширити або дублювання робочого стола для двох зовнішнього монітора на додаток до screenusing ноутбук Win + P гаряча ключові параметр або з в межах властивості відображення, або зміни не наберуть сили, або може з'явитися таке протокол IMAP про помилку:

Не вдалося зберегти параметри дисплея

Ця помилка є найчастіше виникає, коли портативний комп’ютер-зразок настроєно дисплей ноутбука, і одна з двох зовнішнього монітора (ноутбук відображення + A монітор) при в Розширений режим, то спроби змінити настройки монітора режим дублікат з другим зовнішній монітор (ноутбук відображення + B монітор).

причина

Ця проблема виникає тому, що деякі ноутбук графічних адаптерів тільки підтримка двох моніторів в один Вільний час. Під Вільний час спроби настроїти параметри дисплея для сценарій виконання на третину стежити на ноутбук, який підтримує лише двох моніторів, Windows 7 і Windows 8 буде перевірте устаткування для підтвердження сумісності, то відображення протокол IMAP про помилку.

Додаткові відомості

Коли ви використовуєте ноутбук, що працює під керуванням Windows 7 і Windows 8, який підтримує тільки два монітори, налаштувати параметри відображення для сценарій виконання лише двох моніторів в один Вільний час.

Примітка: Також можна вимкнути екран ноутбука, а потім використовувати лише два зовнішнього монітора.

Під Вільний час зміни дублікат режиму до режиму розширеної, може Зауважте, це протокол IMAP про помилку не відбувається. Цей параметр призначений розбити дублікат режим конфігурації до зміни його в Розширений режим.

Властивості

Номер статті: 973782 - Востаннє переглянуто: 10 вересня 2012 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Home Basic
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Starter
  • Windows 7 Ultimate
  • Windows 8
  • Windows 8 Professional
  • Windows 8 Enterprise
Ключові слова: 
kbexpertisebeginner kbtshoot kbsurveynew kbprb kbmt KB973782 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 973782

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com