Oprava: Aplikace založené na Microsoft.NET Framework 2.0 Service Pack 2 a která vyvolá webové volání služby asynchronně výjimku v počítači se systémem Windows 7

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 977020 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

V počítačích se systémem Windows 7 vyskytnout jeden nebo více následujících příznaků.

Příznak 1

Zvažte následující scénář:
 • Spuštění asynchronní webové služby, která používá Microsoft.NET Framework 2.0 Service Pack 2 (SP2) na serveru.
 • Na HttpWebRequest asynchronní operace odešle požadavek webové služby WWW.
 • Webová služba výjimku.
V tomto scénáři HttpWebRequest asynchronní operace nevyvolá BeginGetResponse Metoda nebo funkci zpětného volání. Však HttpWebRequest asynchronní operace neočekávaně dokončena. Webové služby pak přestane reagovat. Také využití procesoru na serveru může zvýšit až na 100 procent, a potom server přestane reagovat.

Příznak 2

Zvažte následující scénář:
 • Spuštění aplikace Microsoft.NET Framework 2.0 s aktualizací SP2 aplikace volání webové služby pomocí Microsoft ASP.Součásti klienta služby sítě WWW. Například Nástroj Wsdl.exe proces je generován kód aplikace nebo aplikace volá SoapHttpClientProtocol Třída.
 • Klient spustí volání webové služby asynchronně.
 • Klient odešle požadavek na server.
 • Klient potom obdrží odpověď Web obsahující nulové délky obsahu.
Pokud webová služba se pokusí zpracovat tuto odpověď v tomto scénáři System.ArgumentNullException výjimka. Poté se zobrazí následující chybová zpráva:
Hodnota nemůže být null.
Poznámka: Tento problém se nevyskytuje, klient spustí volání webové služby synchronně.

Příčina

Příznak 1

K tomuto problému dochází, protože.NET Framework zpracování výjimek nepovažuje případy, kdy HttpWebRequest.EndGetRequestStream Metoda výjimku výjimku obsahuje odpověď ze serveru.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Je však určena pouze problém, který popisuje tento článek. Použijte ji pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Chcete-li stáhnout tuto opravu hotfix, naleznete na následujícím webu Microsoft Connect:
http://Connect.microsoft.com/VisualStudio/downloads/DownloadDetails.aspx?DownloadID = 27977

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace o problémech, které jsou popsány v části "Příznak 1" klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
973134Oprava: Webová služba přestane reagovat a je vyvolána výjimka při spuštění.NET Framework 2.0 základě asynchronní webové služby
Další informace o problémech, které jsou popsány v části "Příznaky 2" klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
973136Oprava: ArgumentNullException výjimku chybová zpráva, když.NET Framework 2.0 s založená pokusí zpracovat odpověď nulové délky obsahu asynchronní ASP.Požadavek na službu WWW NET: "Hodnota nemůže být null"

Vlastnosti

ID článku: 977020 - Poslední aktualizace: 23. května 2011 - Revize: 8.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft .NET Framework 2.0 Service Pack 2 na těchto platformách
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Enterprise N
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Professional N
  • Windows 7 Ultimate
  • Windows 7 Ultimate N
Klíčová slova: 
kbfix kberrmsg kbbug kbexpertiseinter kbsurveynew kbqfe kbmt KB977020 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:977020

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com