Citrix DNE nie działa z macierzysty sterownik systemu Windows 7 szerokopasmowej sieci bezprzewodowej

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 977999 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Uaktualniania komputera z wcześniejszej wersji systemu Windows do systemu Windows 7 lub Windows Server 2008 R2. Następnie w aplikacji innej firmy, która używa Citrix DNE nie działa z macierzysty sterownik systemu Windows 7 szerokopasmowej sieci bezprzewodowej.

Uwagi
  • Przykładem aplikacji innych firm jest wirtualnej sieci prywatnej (VPN).
  • Ten problem występuje tylko wtedy, gdy używany jest Network Driver Interface Specification (NDIS) pośrednie sterownik, takich jak Citrix DNE wraz z macierzysty sterownik systemu Windows 7 szerokopasmowej sieci bezprzewodowej. Nie dotyczy urządzeń używających starszych sterowników NDIS.

Przyczyna

Bieżące wydanie Citrix DNE jest sterownik pośredni NDIS jest oparty na NDIS 5.0. Jednakże macierzysty sterownik systemu Windows 7 szerokopasmowej i zgodne urządzenia są oparte na NDIS 6.2. Starszych sterowników pośrednich, które są oparte na NDIS 4.x lub NDIS 5.x jest znany problem ze zgodnością macierzysty sterownik systemu Windows 7 szerokopasmowej sieci bezprzewodowej.

Obejście problemu

Można zaktualizować sterownik pośredni NDIS do NDIS na podstawie 6.x światła wagi filtra (LWF). Się z pomocą techniczną firmy Citrix DNE aktualizacji Citrix DNE do Citrix DNE LWF, Wyślij wiadomość e-mail na następujący adres e-mail:
support.dni@Citrix.co

Więcej informacji

DNE firmy Citrix

Aby uzyskać więcej informacji na temat Citrix DNE odwiedź następującą witrynę firmy Citrix w sieci Web:
http://www.Citrix.com/lang/English/LP/lp_1680845.asp

Zgodnych klientów sieci VPN

Aby uzyskać więcej informacji na temat klientów sieci VPN firm, które działają w systemie Windows 7 odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/dd787668 (WS.10) .aspx

Mobilna łączność szerokopasmowa

Aby sprawdzić, czy urządzenie szerokopasmowej sieci bezprzewodowej jest zgodna z macierzysty sterownik systemu Windows 7 szerokopasmowej sieci bezprzewodowej, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://winqual.microsoft.com/hcl/ProductList.aspx?m=7&CID=718&g=d
Aby sprawdzić, czy używany sterownik macierzysty systemu Windows 7 szerokopasmowej sieci bezprzewodowej
Kliknij przycisk Start
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
przycisk Start
, wpisz ncpa.cpl w polu wyszukiwania, a następnie naciśnij klawisz ENTER.

Jeśli używasz macierzysty sterownik szerokopasmowej sieci bezprzewodowej, a urządzenie jest podłączone, zobacz kartę, która jest wyświetlana jako "Mobilna łączność szerokopasmowa."
Produkty omówione w tym artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od firmy Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, dorozumianych, odnośnie do wydajności lub niezawodności tych produktów.

Właściwości

Numer ID artykułu: 977999 - Ostatnia weryfikacja: 27 września 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Home Basic
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Starter
  • Windows 7 Ultimate
Słowa kluczowe: 
kbtshoot kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb kbmt KB977999 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:977999

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com