Citrix dňa nefunguje s ovládačom natívne Windows 7 Mobile Broadband

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 977999 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky

Inovujete počítač zo staršej verzie systému Windows Windows 7 alebo Windows Server 2008 R2. Tretej-party aplikácie, ktorá používa Citrix dňa, potom nefunguje s ovládačom natívne Windows 7 Mobile Broadband.

Poznámky
  • Príklad tretej-party aplikácie je virtuálnej súkromnej siete (VPN).
  • Tento problém sa vyskytuje len pri používaní siete NDIS Driver Interface Specification () priebežné vodiča, napríklad Citrix dňa, spolu s ovládačom natívne Windows 7 Mobile Broadband. Zariadenia, ktoré používajú staršie ovládača NDIS nie sú ovplyvnené.

Príčina

Aktuálne vydanie Citrix dňa je NDIS intermediate ovládač, ktorý je založený na NDIS 5.0. Avšak, natívne Windows 7 Mobile Broadband vodiča a kompatibilných zariadení sú založené na NDIS 6.2. Skôr intermediate ovládačoch, ktoré sú založené na NDIS 4.x alebo NDIS 5.x majú problémy s kompatibilitou s ovládačom natívne Windows 7 Mobile Broadband.

Ako problém obísť

Môžete aktualizovať ovládač NDIS intermediate na NDIS 6.x-založené svetlo hmotnosť filtra (LWF). Kontaktovať Citrix dňa podporu na aktualizáciu vašich Citrix dňa Citrix dňa LWF, Odoslať e-mail na adresu:
support.dni@Citrix.co

Ďalšie informácie

Citrix dňa

Pre viac informácií o Citrix dňa, navštívte nasledujúce webová lokalita spoločnosti Citrix:
http://www.Citrix.com/lang/English/LP/lp_1680845.asp

Kompatibilné VPN klientov

Ďalšie informácie o tretej-party VPN klientov, že práca na Windows 7, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://technet.Microsoft.com/en-us/library/dd787668 (CS-CZ,ws.10) .aspx

Mobilné širokopásmové zariadenia

Ak chcete skontrolovať, či vaše mobilné širokopásmové zariadenie je kompatibilné s ovládačom natívne Windows 7 Mobile Broadband, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
Windows 7 Compatibility Center
Skontrolujte, či používate natívne Windows 7 Mobile Broadband vodiča,
kliknite na tlačidlo Štart
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
tlačidlo Štart
, typ ncpa.cpl v poli Hľadať, a potom stlačte kláves ENTER.

Ak používate mobilné širokopásmové rodnom ovládač a zariadenie je pripojené, uvidíte adaptér, ktorý je zobrazený ako "Mobilný Broadband."
Produkty tretích strán, ktorými sa tento článok zaoberá sú vyrobené spoločnosťami, ktoré sú nezávislé od spoločnosti Microsoft. Microsoft neručí v žiadnom prípade za výkon a spoľahlivosť týchto výrobkov.

Vlastnosti

ID článku: 977999 - Posledná kontrola: 6. júna 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Home Basic
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Starter
  • Windows 7 Ultimate
Kľúčové slová: 
kbtshoot kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb kbmt KB977999 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 977999

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com