Je k dispozici oprava hotfix, která zlepšuje podporu DB2 adaptér DB2 v Host Integration Server 2009 bez spuštění funkce připojení TCP zpoždění

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 978452 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Tato oprava hotfix zvyšuje DB2 adaptér v Microsoft Host Integration Server 2009 pro podporu funkce "žádné zpoždění TCP připojení spouštěcí". Po použití opravy hotfix společně s nastavením registru související se budete moci iniciovat připojení TCP/IP, aniž by v zpoždění, pokud server odpovídá na požadavky klientů. 

Řešení

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Ta je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku.. Tuto opravu použijte pouze u systémů, ve kterých dochází k popsanému problému.. Tato oprava hotfix může být dále testována.. Proto pokud není vážně tento problém, doporučujeme počkat další aktualizaci service Pack, která obsahuje tuto opravu hotfix.

Chcete-li tento problém vyřešit okamžitě, obraťte se na technickou podporu společnosti Microsoft, kde chcete-li tuto opravu hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka:Ve zvláštních případech, poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft určí, že konkrétní aktualizace vyřeší váš problém. Podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy, které se v otázce.

Požadavky

Neexistují žádné požadavky na instalaci této opravy hotfix.

Požadavek na restartování

Není nutné restartovat počítač restartování počítače po instalaci této opravy hotfix.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné další opravy hotfix.

Nastavení registru

Vyhledejte následující položce registru:
Integration\ Server\Data HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Host integrace
Přidat názevTcpNoDelayna podklíč, nastavte typ datREG_SZdatový typ a poté nastavte na hodnotuAno.

Informace o souborech

The Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější atributy souboru), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time).. Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas.. Rozdíl mezi místním časem a UTC časemČasové pásmokarty vDatum a časpoložky v Ovládacích panelech.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace o žádné deley funkce připojení TCP, naleznete na následujícím webu Microsoft Developer Network (MSDN):
Žádné zpoždění funkci připojení TCP

Vlastnosti

ID článku: 978452 - Poslední aktualizace: 5. srpna 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Host Integration Server 2009
Klíčová slova: 
kbfix kbautohotfix kbqfe kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbhotfixserver kbmt KB978452 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:978452

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com