ID článku: 979454 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

K dispozícii už je súhrnná aktualizácia č. 4 systému Windows Small Business Server (Windows SBS) 2008. Táto súhrnná aktualizácia rieši nasledujúce problémy v systéme Windows SBS 2008.
Problém 1
Pomocou Sprievodcu pripojením ku klientovi so systémom Windows SBS sa nedá premenovať počítač so systémom Windows 7, ani tento počítač nie je možné pripojiť do domény so systémom Windows SBS 2008.
Problém 2
Ak nie je v počítači nastavená položka databázy Registry PublicFQDNPrefix, nie je možné nainštalovať súhrnnú aktualizáciu systému Windows SBS 2008 a zobrazí sa kód chyby 6BA.
Problém 3
Do zoznamu Chyby denníka udalostí boli pridané nové upozornenia:
 • Server sa neočakávane vypol
 • Server sa reštartoval
 • Vyskytla chyba, pre ktorú nie je možné spustiť zálohovanie
 • Vyskytla chyba, pre ktorú nie je možné zálohovanie úspešne dokončiť
Problém 4
Doručenie zostavy siete sa oneskorilo, pretože zisťovanie stavu klientov v režime offline serverom trvá príliš dlho.
Problém 5
Sprievodca správou internetových adries prestal po odstránení lokality služieb Windows SharePoint Services v počítači so systémom Windows SBS 2008 reagovať.POZNÁMKA: Táto aktualizácia obsahuje aj všetky aktualizácie zo súhrnnej aktualizácie č. 1, súhrnnej aktualizácie č. 2 a súhrnnej aktualizácie č. 3. Táto aktualizácia nahrádza všetky uvedené predošlé súhrnné aktualizácie.

DALSIE INFORMACIE

Ako získať túto aktualizáciu

Táto aktualizácia je k dispozícii na webovej lokalite Microsoft Update:
http://www.update.microsoft.com/
Táto aktualizácia je k dispozícii na webovej lokalite katalógu služby Microsoft Update:
http://catalog.update.microsoft.com/v7/site/Search.aspx?q=KB979454

Nevyhnutné požiadavky

Neexistujú žiadne požiadavky.

Požiadavka na reštartovanie

Po inštalácii tejto aktualizácie bude pravdepodobne potrebné reštartovať počítač. Reštartovaniu počítača sa dá vyhnúť tak, že pred inštaláciou tejto aktualizácie zatvoríte všetky aplikácie aj konzolu systému Windows SBS.

Informácie o nahradení aktualizácie

Táto aktualizácia nenahrádza žiadne ďalšie aktualizácie.

Informácie o súbore

Anglická verzia tejto aktualizácie má nasledovné (alebo novšie) atribúty súborov uvedené v nasledujúcej tabuľke. Dátumy a časy jednotlivých súborov sú uvedené vo formáte UTC (Coordinated Universal Time). Pri zobrazení informácií o súbore sa dátumy a čas prevedú na miestny čas. Ak chcete vyhľadať rozdiely medzi časom UTC a miestnym časom, použite kartu Časové pásmo na ovládacom paneli v časti Dátum a čas.

Informácie o odstraňovaní

Po inštalácii tejto aktualizácie sa režim overovania webovej lokality http://webspolocnosti zmení z overenia NTLM na overenie prostredníctvom protokolu Kerberos. Dôrazne odporúčame používanie overovania prostredníctvom protokolu Kerberos namiesto overovania NTLM.

Po inštalácii tejto aktualizácie môžete v ovládacom paneli odstrániť jej prichytenie v položke Programy a súčasti. Režim overovania lokality http://webspolocnosti je však potrebné nastaviť manuálne na predošlý režim overovania. Postupujte nasledovne:
 1. Kliknite na tlačidlo Štart, ukážte na položku Nástroje na správu a potom kliknite na položku Centrálna správa služby SharePoint 3.0.
 2. Na karte Správa aplikácií kliknite na položku Poskytovatelia overenia.
 3. V zozname Webová aplikácia vyberte webovú aplikáciu, v ktorej sa využíva webová lokalita http://webspolocnosti.
 4. Kliknite na zónu Predvolená.
 5. Na strane Upraviť overenie kliknite na položku NTLM v časti Nastavenie overovania služby IIS a potom kliknite na tlačidlo Uložiť.

ODKAZY

Ďalšie informácie o terminológii z oblasti aktualizácií softvéru získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru od spoločnosti Microsoft
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Vlastnosti

ID článku: 979454 - Posledná kontrola: 14. mája 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Windows Small Business Server 2008 Standard
 • Windows Small Business Server 2008 Premium
Kľúčové slová: 
kbinfo kbhowto atdownload kbexpertiseadvanced KB979454

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com