Artikli ID: 979611 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Kokkuvõte

Microsoft on välja andnud Microsoft Exchange Server 2010 värskenduskomplekt 2. Värskenduskomplekt ilmus 18 veebruar 2010. See artikkel sisaldab turvavärskenduse kohta järgmised andmed:
  • Värskenduste koondpakett lahendab probleemid
  • Värskenduskomplekt hankimine
  • Installimise värskenduste koondpakett eeltingimused

SISSEJUHATUS

Värskenduste koondpakett lahendab probleemid


Exchange Server 2010 värskenduskomplekt 2 lahendab probleemid, mida on kirjeldatud järgmistes Microsofti teabebaasi (KB) artiklites:
977633 Teatavate tootjate IMAP4 klientidel ei saa ühendust Exchange Server 2003 postkastide kaudu Exchange Server 2010 CAS-server
979431 POP3 teenust jookseb kui kasutaja pöördub postkasti, mis on migreeritud Exchange Server 2003 serveris Exchange Server 2010 serveri POP3 protokolli kaudu
979480 Kasutajad ei saa uute sõnumite vastuvõtmiseks, kui nad pöörduvad teisaldatakse teise Exchange Server 2010 RU1 serverisse kasutades IMAP4 klientidel postkastid
979563 Exchange Server 2010 Push teatised ei tööta
979566 0X85010014 viga on tekkinud, kui lingitud postkasti kasutajad püüavad sünkroonida oma postkaste mobiiltelefonidega CAS-CAS puhverdamist stsenaariumi Exchange Server 2010
980261 See parandus tutvustab toetab Exchange Server 2010 lehekülje lappimine "-1022" ketta I/O tõrke loomisel
980262 Exchange Server 2010 käitavasse arvutisse logitud sündmuse ID 2156

Lisateave

Update koondpaketi teave


Laadige alla ja installige Exchange Server 2010 värskenduskomplekt 2, külastage järgmist Microsoft Update'i veebisaiti:
Märkus Microsoft Update ei suuda tuvastada update ümberarvestused Exchange Server 2010 postkasti serverites, mis on osa andmebaasi kättesaadavuse nimel (DAG).

Mitmesse arvutisse, kus töötab Exchange Server 2010 võivad juurutada Exchange Server 2010 värskenduskomplekt 2. Või võib kasutada värskenduskomplekt 2 Exchange Server 2010 postkasti serverid, mis on osa andmebaasi kättesaadavuse nimel (DAG).

Järgmised failid on allalaadimiseks Microsoft Download Center saadaval:


Ahenda see piltLaienda see pilt
Lae
Laadige pakett Exchange2010-KB979611-EN - x 64 kohe.

Oluline teave klientidele, kes installivad värskenduskomplekt arvutites, mis on ühendatud Internetiga

Turvavärskenduse installimisel arvutisse, mis on ühendatud Internetiga võivad ilmneda pika installimisaegu. Lisaks võidakse kuvada järgmine teade:
"Luues kohalikke pilte .net-i assemblerite."
Selline käitumine on tingitud võrgust lähtuvatele päringutele, mis http://crl.microsoft.com/pki/crl/products/CodeSigPCA.crl veebisaidiga. Võrgust lähtuvatele päringutele otsida serdi tühistusloend mõlemale koostule emakeelena piltide genereerimise (NGen) koostab native kood. Exchange Server on ühendatud Internetti. Seepärast, iga taotluse peavad ootama Ooteaeg enne liigub. Probleemi lahendamiseks lülitage "Kontrolli publitseerija serditühistust" Turvalisus suvand uuendatava serveris. Selle tegemiseks järgige neid samme:
  1. Internet Exploreris valige Tööriistad, valigeInterneti-suvandid, andthen klõpsake vahekaarti Täpsemalt.
  2. Klõpsake jaotises Turvalisus clearthe kontrollige publitseerija serditühistust ruut.
  3. Klõpsake OK , et sulgeda dialoogiboksi InternetOptions .

Soovitame, et kui arvuti oli rangelt kontrollitud keskkonnas tühjendage Internet Exploreri suvand turvalisus. Kui install on lõpule viidud, kontrollige uuesti "Kontrolli publitseerija serditühistust" ruut.

Olulist teavet Outlook Web App kohandamise Outlook Web Appi kasutajatele


Värskenduste koondpakett sidumisel uuendamise protsessile kirjutab Microsoft Outlook Web Appi (OWA) failid, kui on vaja. Kui muudate faili Logon.aspx või muud OWA faile muuta, kirjutatakse kohandused. Seejärel uuendatakse OWA õigesti. Pärast värskenduse koondpaketi rakendamist peate OWA kohandamise Logon.aspx faili uuesti luua. Soovitatav on kohandatud OWA failide varukoopiat teha enne, kui te värskenduskomplekt. Lisateabe saamiseks OWA kohandamise kohta külastage järgmist Microsofti veebisaiti:

Kui olete kliendipääsuserveri server Proxy Deployment arendus klient ja olete juurutanud kliendipääsuserveris Client Access serveri (CAS-CAS) puhverdamist, peate rakendama värskenduskomplekt Interneti-suunalise kliendipääsuserveri servereid.

Märkus Veenduge, et rakendate värskenduskomplekt Interneti-ühendusega kliendipääsuserveri serverid enne värskenduskomplekt rakenduvad Interneti ühendusega kliendipääsuserveri serverid.

Exchange Server 2010 konfiguratsioonide järjekorras, milles seote värskenduskomplekt serverid ei ole oluline. CAS-CAS puhverdamist kohta lisateabe saamiseks külastage järgmist Microsofti veebisaiti:

Eeltingimused


Järgmine loend sisaldab selle värskenduskomplekt 2 eeldused Exchange Server 2010:
  • Installige Exchange Server 2010 arvuti enne youapply see värskenduskomplekt.
  • Kõik vahepealne värskendusi eemaldada Exchange Server 2010 beforeyou kohaldatakse selles värskenduskomplektis.

Taaskäivitamise nõue


Vajalikke teenuseid automaatse seiskamise ja siis uuesti selle värskenduskomplekti rakendamisel.

Eemaldamise teave

Exchange Server 2010 värskenduskomplekt 2 eemaldamiseks klõpsake nuppu Programmide lisamine või eemaldamine juhtpaneeli. Eemaldage värskenduskomplekt.

Viited

Microsoft kasutab tarkvaravärskenduste terminoloogia kohta lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
824684 Microsofti tarkvaravärskenduste iseloomustamiseks kasutatavate standardterminite kirjeldus

Atribuudid

Artikli ID: 979611 - Viimati läbi vaadatud: 19. november 2013 - Redaktsioon: 3.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Märksõnad: 
atdownload kbfix kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB979611 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 979611

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com