Publikace je nesprávně vytištěn v roce 2010 aplikace Publisher

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 979639 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. V aplikaci Microsoft Publisher do roku 2010 vyberete velikost listu, který je větší než velikost listu maximální podporovaný tiskárnou. Například je maximální list velikosti A4 a velikost listu, kterou jste vybrali, je A3. Vytištění publikace. V tomto scénáři není publikace vytištěna list velikosti A3. Však v náhledu tisku publikace je zobrazena správně.

Příčina

Aplikace Publisher do roku 2010 generuje náhledu na základě informací, který poskytuje ovladač tiskárny. Existují však tři věci, které ovladač tiskárny může nesprávně hlásit: seznam podporovaných list velikosti, možnosti oboustranného tisku a možnosti tisku barev. Například ovladač tiskárny se může projevit následující chování:
  • Ovladač tiskárny umožňuje vybrat velikost listu, který není podporován tiskárnou sám.
  • Ovladač tiskárny chybnou zprávu, že má tiskárna možnosti oboustranného tisku.
  • Ovladač tiskárny nesprávně zprávu, že tiskárna obsahuje možnosti tisku barev.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, je třeba zjistit, zda tiskárna podporuje zvláštní potřeby dokumentu, například tisk na větší velikost listu, oboustranný tisk a tisk v barvě.

Poznámka: Některé ovladače tiskáren k dispozici možnost změnit měřítko obsahu na velikost listu. Chcete-li zapnout toto nastavení v aplikaci Publisher do roku 2010, postupujte takto:
  1. Klepněte na kartu soubor a potom klepněte na tlačítko Tisk.
  2. V oblasti tiskárny klepněte na možnost Vlastnosti tiskárny.
  3. Klepněte na kartu efekty.
  4. V části Možnosti změnit velikost klepnutím vyberte možnost Tisk dokumentu na a klepnutím zaškrtněte políčko měřítko tak, aby se vešel.
  5. Klepněte na tlačítko OK.

Vlastnosti

ID článku: 979639 - Poslední aktualizace: 13. května 2010 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Publisher 2010
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbexpertisebeginner kbsurveynew kbprb KB979639 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:979639

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com