Artikli ID: 980542 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sissejuhatus

Kui käivitate Microsoft Outlook 2010 esmakordselt hüüdnimede vahemälus (salvestatud ning profilename.nk2 fail) imporditakse peidetud sõnum teie vaikimisi sõnumisalv.

Märkus profilename on teie Outlooki profiili nimi.

Näiteks, kui kasutate Microsoft Exchange'i kontot, imporditakse hüüdnimede vahemälus peidetud sõnum Exchange'i postkasti.

Märkus Outlooki varasemad versioonid säilitada hüüdnimi vahemälufaili .nk2 järgmises kaustas.
 • Windows XP
  Drive: \Documentsand Settings\Username\Application Settings\Application
 • Windows Vista ja uuemad versioonid
  Drive: \Users\Username\AppData\Roaming\Microsoft\Outlook
Hüüdnimede vahemälus importida pärast selle profilename.nk2 faili nimeks profilename. nk2.old. Outlooki järgmisel käivitamisel hüüdnimede vahemälus on imporditud. Outlook 2010 kasutamise .nk2 faili hüüdnimede vahemälus säilitamise eest. Kõik värskendused Outlook 2010 teie hüüdnimede vahemälus tehakse peidetud sõnum teie vaikimisi sõnumisalv.

Märkus Kui teil on mitu Outlooki profiili, mestitakse hüüdnimede vahemälus iga profiili selle profiili abil teie uus Outlook 2010 hüüdnimede vahemälus Outlook 2010 esimene Start. Seetõttu võib leida mitme .nk2 faili uueks nimeks. nk2.old.

Siiski võib esineda olukordi, kus sa pead hüüdnimi cache faili importida pärast seda esimest käivitamist hüüdnimi vahemälu impordiprotsessi on lõpetanud. Näiteks kolleeg soovib teiega jagada oma hüüdnime vahemälu ja soovite uuendada olemasoleva hüüdnimede vahemälus oma kolleegi andmetega.

See artikkel käsitleb .nk2 failide importimine Outlook 2010.

Lisateave

On meile .nk2 impordifailide teile, minge selle "Lahendage minu eest"jagu. Kui eelistate .nk2 faile importida, ning "Las ma lahendan ise"jagu.

Lahendage minu eestProbleemi lahendamine automaatselt, klõpsake seda parandada nuppu või linki. Klõpsake dialoogiboksi Faili allalaadiminejoosta ja järgige lahendusviisardi see võlur.
Ahenda see piltLaienda see pilt
assets fixit1
Probleemi lahendamiseks
Microsoft Fix it 50584
Ahenda see piltLaienda see pilt
assets fixit2


Märkmed
 • Valige .nk2 fail, mida soovite importida rakendusse Outlook 2010.
 • See viisard võib olla üksnes ingliskeelne. Siiski toimib automaatne lahendus ka Windowsi versioone.
 • Kui te ei kasuta arvutit, kus probleem, salvestage see lahendus mäluseadmele või CD-le ja seejärel käivitage see probleemses arvutis, kus probleem.

Seejärel jätkake nende "Kas see lahendas probleemi?"jagu.Las ma lahendan iseOutlook 2010 .nk2 failide importimiseks toimige järgmiselt.
 1. Makesure, mis .nk2 fail asub järgmises kaustas:
  %AppData%\Microsoft\Outlook
  Märkus .Nk2 fail peab olema sama nime kui oma praeguse Outlook2010 profiili. Profiili nimi on vaikimisi "Outlooki." Kontrollige nende profilename, toimige järgmiselt.
  1. Klõpsake nuppu Startja käsku Control Panel.
  2. Topeltklõpsake ikooni Elektronpost.
  3. Dialoogiboksi Meilihäälestus nuppu Kuva profiilid.
 2. Nuppu Startja seejärel käskuKäivita.
 3. Väljale Ava tippigeOutlook.exe /importnk2, ja seejärel klõpsake nuppuOK. See peaks importthe .nk2 fileinto Outlook 2010 profiili.

  Märkus Pärast impordifaili .nk2, thefile sisu on liidetud olemasoleva hüüdnimede vahemälus, mis on praegu salvestatud inyour postkasti.
Märkus .Nk2 fail on ümber nimetatud .old faililaiendiga Outlook 2010 esimene Start. Seega, kui proovite uuesti importida .nk2 faili, eemaldage faililaiendina laiendit .old.

Video: Kuidas importida nk2-faile rakendusse Outlook 2010
Ahenda see piltLaienda see pilt
assets video1
UUID =55add830-06d0-4b18-9878-d0952bbe566f VideoUrl =http://aka.MS/irs3rx
Ahenda see piltLaienda see pilt
assets video2


Kas see lahendas probleemi?

 • Kontrollige, kas probleem on lahenenud. Kui probleem ei lahenenud, olete selle jaotisega lõpetanud. Kui probleem ei ole lahenenud, võite võtke ühendust toega.
 • Hindame teie tagasisidet. Anda tagasisidet või teatada mõnest probleemist selle lahendusega, jätke palun kommentaar selle "Lahendage minu eest"blogi või saatke meile oma e-posti.

Viited

Lisateabe saamiseks külastage järgmisi Microsofti veebisaite:
Automaatteksti nimi loendi kopeerimine teise arvutisse
Outlooki failide asukohad

Lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
287623 Kuidas taastada hüüdnimi ja automaatse täitmise laseb Outlookis

Atribuudid

Artikli ID: 980542 - Viimati läbi vaadatud: 18. november 2013 - Redaktsioon: 4.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Microsoft Outlook 2010
Märksõnad: 
kbtshoot kbexpertisebeginner kbsurveynew kbprb kbfixme kbmsifixme kbvideocontent kbmt KB980542 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 980542

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com