Номер статті: 980542 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Введення

Під Вільний час запуску Microsoft® Outlook® 2010 в перший раз, кеші псевдонімів (зберігаються в на profilename.NK2 файл) буде імпортовано до приховані протокол IMAP у вашому магазині за промовчанням протокол IMAP.

Примітка. profilename Це ім'я вашого профілю Outlook.

Наприклад, якщо використовується обліковий запис А комп'ютера Microsoft Exchange, кеші псевдонімів буде імпортовано до приховані протокол IMAP в поштовій скриньці Exchange.

Примітка. Попередніх версій Outlook, зберігати на прізвисько .nk2 файлу кеша в такій папці.
 • Windows XP
  Їзди: \Documentsand Settings\Username\Application Data\Microsoft\Outlook
 • Windows Vista і пізніших версій
  Їзди: \Users\Username\AppData\Roaming\Microsoft\Outlook
Після імпортування кеші псевдонімів в profilename.NK2 файл буде перейменовано на на profilename. nk2.old. На наступному запуску Outlook кеші псевдонімів не імпортовано. Outlook 2010 не використовує файл .nk2 для підтримання кеші псевдонімів. Всі оновлення вашого кеші псевдонімів в Outlook 2010 зроблені приховані протокол IMAP у вашому магазині за промовчанням протокол IMAP.

Примітка. Якщо у вас є кілька конфігурацій Outlook, від кожного профілю, кеші псевдонімів об'єднуються у новий Outlook 2010 псевдонім кеш на першому запуску Outlook 2010 за допомогою цього профілю. Таким чином, ви можете знайти більше .nk2 файлів перейменована в. nk2.old.

Однак, бувають ситуації, коли потрібно імпортувати файл кеша псевдонім, після цього першого запуску псевдонім кеш процес імпорту успішно завершився. Наприклад, колега хоче, щоб поділитися з вами, їх кеші псевдонімів і оновити існуючий кеші псевдонімів з даними вашого колеги.

У цій статті розглядаються як імпортувати .nk2 файли в Outlook 2010.

Додаткові відомості

Щоб автоматично імпортувати файли .nk2 для вас, перейдіть до на "Виправити це для мене"розділу. Якщо ви віддаєте перевагу, щоб імпортувати файли .nk2 себе, перейдіть до на "Дозвольте мені це виправити себе"розділу.

Виправити це для менеЩоб автоматично виправити цю проблему, натисніть на це виправити кнопка або посилання. Натисніть кнопку запустити у діалоговому вікні Завантаження файлу і виконайте інтерактивні елементи, зазначені в виправити це майстра.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets fixit1
Вирішити цю проблему
Microsoft Fix it 50584
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets fixit2


Примітки
 • Виберіть .nk2-файл, який ви хочете імпортувати в Outlook 2010.
 • Цей майстер може бути англійською мовою, тільки. Проте автоматичне виправлення також працює для інших мовних версій Windows.
 • Якщо ви не використовуєте комп’ютер-зразок, який має проблеми, зберегти виправити це рішення на флеш-пам'яті або компакт-Диска і запустіть його на комп'ютері, який має проблеми.

Потім, перейдіть до на "Чи вирішено проблему?"розділу.Дозвольте мені це виправити себеЩоб імпортувати .nk2 файлів у програмі Outlook 2010, виконайте такі дії:
 1. Makesure, що .nk2 файл в такій папці:
  %AppData%\Microsoft\Outlook
  Примітка. .Nk2 файл має бути аналогічним імені поточного профілю Outlook2010. За промовчанням ім'я профілю є "Outlook". Щоб перевірити на profilename, виконайте такі дії:
  1. Натисніть кнопку Пуска потім команду Панель управления.
  2. Двічі клацніть посилання Почта.
  3. У діалоговому вікні Настроювання пошти клацніть Показати конфігурації.
 2. Натисніть кнопку Пускі виберіть пунктзапустити.
 3. У полі Відкрити введітьOutlook.exe /importnk2і натисніть кнопкуОК. Це повинно importthe .nk2 fileinto Outlook 2010 профілю.

  Примітка. Після того, як ви імпортуєте .nk2 файл, вміст thefile зводяться до існуючих кеші псевдонімів, що є в даний Вільний час зберігається вваш поштової скриньки.
Примітка. .Nk2 файл перейменовано з на розширення імені. old на першого запуску програми Outlook 2010. Таким чином, якщо спробувати повторно імпортувати файл .nk2, видалити з розширення імені. old.

Відео: Як імпортувати .nk2 файли в Outlook 2010
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets video1
UUID =55add830-06d0-4b18-9878-d0952bbe566f VideoUrl =http://AKA.MS/irs3rx
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets video2


Чи вирішено проблему?

 • Перевірте, чи проблема вирішена. Якщо проблему усунуто, ви закінчите з цього розділу. Якщо проблему не вирішено, можна зверніться до служби підтримки.
 • Ми вдячні за ваш відгук. Щоб надіслати відгук або повідомити про будь-які проблеми з цим рішенням, залиште коментар на "Виправити це для мене"блог або надішліть нам послугами Електронна пошта.

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості, відвідайте такі веб-сайти корпорації Майкрософт:
Ім'я списку автозаповнення копії на інший комп'ютер
Розташування файлів Outlook

Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
287623 Кешів скинути прізвисько та автозавершення в Outlook

Властивості

Номер статті: 980542 - Востаннє переглянуто: 16 листопада 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Microsoft Outlook 2010
Ключові слова: 
kbtshoot kbexpertisebeginner kbsurveynew kbprb kbfixme kbmsifixme kbvideocontent kbmt KB980542 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 980542

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com