Кумулативна актуализация 51 за Microsoft Dynamics NAV 2015 (компилация 50863)

Отнася се за
Microsoft Dynamics NAV 2015

Резюме

Тази статия се отнася за Microsoft Dynamics NAV 2015 за всички страни и езиково-географски променливи.

Симптоми

Тази кумулативна актуализация включва всички горещи поправки и регулаторни функции, които са издадени за Microsoft Dynamics NAV 2015, включително горещи поправки и регулаторни функции, издадени в предишни кумулативни актуализации.

Забележка Трябва да преобразувате базата данни, ако надстройвате към тази кумулативна актуализация, от кумулативна актуализация, по-стара от кумулативна актуализация 9 (компилация 41779). За повече информация вижте "Преобразуване на база данни в помощта за Microsoft Dynamics NAV".

Тази кумулативна актуализация замества предишните издадени кумулативни актуализации. Винаги инсталирайте най-новата кумулативна актуализация.

Може да се наложи да актуализирате лиценза си след прилагане на тази гореща корекция, за да получите достъп до нови обекти, включени в тази или предишна кумулативна актуализация (това се отнася само за лицензи на клиенти).

За списък на кумулативните актуализации, издадени за Microsoft Dynamics NAV 2015, вижте издадените кумулативни актуализации за Microsoft Dynamics NAV 2015. Кумулативните актуализации са предназначени за нови и съществуващи клиенти, които използват Microsoft Dynamics NAV 2015.

Важно

Препоръчваме ви да се свържете с вашия партньор на Microsoft Dynamics, преди да инсталирате горещи поправки или актуализации. Важно е да проверите дали вашата среда е съвместима с горещите поправки или актуализациите, които се инсталират. Гореща поправка или актуализация може да доведе до проблеми с оперативната съвместимост с персонализации и продукти на други разработчици, които работят с вашето решение Microsoft Dynamics NAV.

Проблеми, които са решени в тази кумулативна актуализация

Следните проблеми са решени в тази кумулативна актуализация:

Горещи корекции за платформи

ID Заглавие
292610 Съобщение за грешка "Стойността не попада в очаквания диапазон", се показва, когато клиентите на Windows и ClickOnce често се сриват.
293533 При специални обстоятелства потребителят ще бъде пренасочен, както е посочено в ReturnUrl след успешно удостоверяване.
284348 Съобщение за грешка "Вече е добавен елемент със същия ключ" се показва, когато клиентът на Windows се срине, когато персонализирате действието на лентата.

Горещи поправки за приложения

ID Заглавие Функционална област Променени обекти
291062 Описанието на страницата с кръстосана препратка към елемент се изтрива, когато променяте полето "Време за изпълнение" в таблицата "Каталог на доставчици на елементи". Покупка КОД 5702 TAB 5717 TAB 99
291537 "Блокирано трябва да е равно на "Не" в елемент: No.= XXX. Текущата стойност е "Да". Съобщение за грешка се показва, когато се създава поръчка за покупка без редове от страницата на работния лист за заявки. Покупка КОД 333
291923 Съобщение за грешка "Анализиране на грешка: не можа да съвпадне с документите" се показва, ако стартирате опцията "Разреши пакетно подаване" под полето "Настройка на SII" на страницата "Хронология на SII" и публикувате няколко документа едновременно. ДДС/данък продажби/Интрастат COD 6224 COD 10752

Горещи поправки за локални приложения

CZ-чешки

ID Заглавие Функционална област Променени обекти
293016 Действието за печат на страницата "Публикуван списък с кредити" не спазва пътя "Избор на отчет – кредит" в чешката версия. Финанси PAG 31059
293068 Грешка в полетата Post Refund и Close Adv. Letter, ако обменният курс е много нисък в чешката версия. Финанси COD 12 COD 31000 COD 31020
293126 Полето "Използвай VAT Date" не може да бъде избрано на страницата "Настройка на главната счетоводна книга" в чешката версия. Финанси TAB 98

DACH

ID Заглавие Функционална област Променени обекти
290614 Действието "Копиране на елемент" от картата на елемент замества елемента източник с целевия елемент, вместо да създава нова карта на елемент за целевия елемент във версията DACH. Наличности PAG 31

ГЕРМАНИЯ

ID Заглавие Функционална област Променени обекти
290614 Действието "Копиране на елемент" от картата на елемент замества елемента източник с целевия елемент, вместо да създава нова карта на елемент за целевия елемент в немската версия. Наличности PAG 31

FR-France

ID Заглавие Функционална област Променени обекти
292168 Полетата CompAuxNum и CompAuxLib не се компилират, дори и да трябва да бъдат, когато експортирате записи на G/L – файл за данъчен анализ в някои случаи във френската версия. Финанси REP 10885

НЕ-Норвегия

ID Заглавие Функционална област Променени обекти
293429 Фактурата не може да бъде публикувана с обратно начисляване на ДДС и 0 % пропорционален приспадащ се ДДС в норвежката версия. Финанси КОД 12

Местни регулаторни функции

BE-Белгия

ID Заглавие Функционална област Променени обекти
294070 Вносът на CODA поддържа IBAN вместо банкова сметка в белгийската версия. Управление на парични средства COD2000042

NL-Нидерландия

ID Заглавие Функционална област Променени обекти
294257 Нова таксономия за 2019 г. на ДДС чрез използването на Digipoort в нидерландската версия. Финансово управление REP 11403 REP 11404 COD 11409

RU-Русия

ID Заглавие Функционална област Променени обекти
293819 Ставката на ДДС е променена в руската версия. Финансово управление COD 12423 REP 12455 REP 12456 REP 14962 REP 14963

Обединеното кралство – Обединеното кралство

ID Заглавие Функционална област Променени обекти
294360 Допълнителна работа е за автоматизация на манифеста и тестването на MTD приложение в британската версия. Финансово управление PAG 737 PAG 743

Решение

Как да получите файловете за актуализация на Microsoft Dynamics NAV

Тази актуализация е налична за ръчно изтегляне и инсталиране от центъра за изтегляния на Microsoft.

Сборна актуализация CU 51 за Microsoft Dynamics NAV 2015

Кой пакет за гореща поправка да изтеглите

Тази кумулативна актуализация има няколко пакета за гореща корекция. Изберете и изтеглете един от следните пакети в зависимост от версията за държавата на вашата база данни на Microsoft Dynamics NAV 2015:

Страна Пакет за гореща поправка
AT - Австрия Изтеглете пакета CU 51 NAV 2015 AT
AU – Австралия Изтегляне на пакета CU 51 NAV 2015 AU
Белгия – Белгия Изтегляне на пакета CU 51 NAV 2015 BE
CH – Швейцария Изтеглете пакета CU 51 NAV 2015 CH
CZ - чешки Изтеглете пакета CU 51 NAV 2015 CZ
DE - Германия Изтегляне на пакета CU 51 NAV 2015 DE
DK – Дания Изтегляне на пакета CU 51 NAV 2015 DK
ES – Испания Изтегляне на пакета CU 51 NAV 2015 ES
FI – Финландия Изтегляне на пакета CU 51 NAV 2015 FI
ФР - Франция Изтегляне на пакета CU 51 NAV 2015 FR
IS – Исландия Изтегляне на пакета CU 51 NAV 2015 IS
ИТ – Италия Изтегляне на ИТ пакета CU 51 NAV 2015
NA - Северна Америка Изтегляне на пакета CU 51 NAV 2015 NA
NL - Нидерландия Изтегляне на пакета CU 51 NAV 2015 NL
НЕ – Норвегия Изтегляне на пакета CU 51 NAV 2015 NO
Нова Зеландия – Нова Зеландия Изтеглете пакета CU 51 NAV 2015 NZ
RU - Русия Изтегляне на пакета CU 51 NAV 2015 RU
SE – Швеция Изтегляне на пакета CU 51 NAV 2015 SE
Обединеното кралство – Обединеното кралство Изтегляне на пакета CU 51 NAV 2015 UK
Всички други страни Изтеглете пакета CU 51 NAV 2015 W1

Как да инсталирате сборна актуализация за Microsoft Dynamics NAV 2015

Вижте как да инсталирате сборна актуализация за Microsoft Dynamics NAV 2015.

Задължителни компоненти

Трябва да имате инсталирана Microsoft Dynamics NAV 2015, за да приложите тази гореща корекция.

Още информация

Вижте повече информация относно терминологията за софтуерни актуализации и Microsoft Dynamics NAV 2015.

Набор инструменти за надстройване за надстройване на данни от Microsoft Dynamics NAV 2009 R2 или SP1 към Microsoft Dynamics NAV 2015

Кумулативната актуализация включва набор инструменти за надстройване на база данни на Microsoft Dynamics NAV 2009 R2 или Microsoft Dynamics NAV 2009 SP1 до Microsoft Dynamics NAV 2015. Наборът инструменти за надстройка включва няколко обекта на приложения във FOB файлове, които опростяват процеса на надстройване за тези от вас, които идват от Microsoft Dynamics NAV 2009 R2 или Microsoft Dynamics NAV 2009 SP1. За повече информация вж . приложения технически документ.

Състояние

Microsoft потвърждава, че това е проблем в продуктите на Microsoft, които са изброени в раздела „Важи за“.