39-es összegző frissítés a Microsoft Dynamics NAV 2018-hoz (46609-es build)

Hatókör
Dynamics NAV 2018

Áttekintés

Ez az összegző frissítés tartalmazza a Microsoft Dynamics NAV 2018 rendszerhez kiadott összes gyorsjavítást és szabályozási szolgáltatást, beleértve a korábbi kumulatív frissítésekben kiadott gyorsjavításokat és szabályozási szolgáltatásokat is.

Ez az összegző frissítés felváltja a korábban kiadott összegző frissítéseket. Mindig a legújabb összegző frissítést kell telepítenie.

A gyorsjavítás telepítése után szükség lehet a licenc frissítésére ahhoz, hogy hozzáférjen a jelenlegi vagy egy korábbi összegző frissítésben szereplő új objektumokhoz. (Ez csak ügyféllicencekre vonatkozik.)

A Microsoft Dynamics NAV 2018 rendszerhez kiadott összegző frissítések listáját a Microsoft Dynamics NAV 2018 kiadott összegző frissítései között találja. Az összegző frissítések a Microsoft Dynamics NAV 2018 rendszert futtató új és régi ügyfelek számára készültek.

Fontos

Javasoljuk, hogy a gyorsjavítások és frissítések telepítése előtt lépjen kapcsolatba Microsoft Dynamics-partnerével. Fontos ellenőrizni, hogy környezete kompatibilis-e a telepítés alatt álló gyorsjavításokkal és frissítésekkel. Egy gyorsjavítás vagy frissítés interoperabilitási problémákat okozhat a Microsoft Dynamics NAV megoldással együttműködő testreszabott elemek és külső gyártók termékei között.

Az összegző frissítésben megoldott problémák

Az összegző frissítés a következő problémákat oldja meg.

Platform gyorsjavításai

ID Cím
390004 A rendszer nem egységes módon viselkedik a Unicode-karakterekkel a táblakapcsolatok esetén.

Alkalmazások gyorsjavításai

ID Cím Funkcionális terület Módosított objektumok
377909 Az áfa összege eltér (cent különbség) a normál áfával ellátott beszerzési számla és a fordított áfát tartalmazó beszerzési számla esetében. Pénzügy COD 90
385298 Megjelenik az "Összegnek szerepelnie kell egy értéknek a beszerzési sor dokumentumtípusában: Rendelés, Nem lehet 0 vagy Üres." hibaüzenet. Pénzügy COD 80 COD 90
386607 A dokumentumszám részletezése a kiadott emlékeztető sorokban válassza ki a helytelen dokumentumszámot. a vevői nyilvántartási bejegyzésekben. Pénzügy PAG 142 PAG 143 PAG 144 PAG 145 PAG 146 PAG 147 PAG 20 PAG 202 PAG 25 PAG 29 PAG 374 PAG 38 PAG 6662
387679 A VAT-VIES deklarációs lemez nagyon lassan működik, mert hiányzik a feladási dátum szűrője. Pénzügy 88. REP
390121 Megjelenik az "Összegnek szerepelnie kell egy értéknek a beszerzési sor dokumentumtípusában: Rendelés, Nem lehet 0 vagy Üres." hibaüzenet. Pénzügy COD 80 COD 90
388788 Az elidegenített tárgyi eszközök esetében a Tárgyi eszköz kártya oldalról a könyv szerinti értékre történő lehatolás nem működik megfelelően. Tárgyi eszközök TAB 5612
385786 Az aktuális pillanattól és a Feladatkártya állapotától függően a Fenntartott mennyiség mező eltérően viselkedik a Feladattervezés sorokban, ha a Tartalék = Mindig értékkel használ egy cikket. Állások TAB 167
387155 Amikor kézzel újratervezi a termelési rendelést az útvonal módosításával, a tervezési munkalap egy megszakítási és egy új műveletsort hoz létre, még akkor is, ha az időszak felhasználását át kell ütemezni. Gyártás COD 99000854
387285 Anyagjegyzék A költségrészesedések kiszámítása nem megfelelő, ha a cikkhez csatolt mögöttes termelési anyagjegyzék olyan sort tartalmaz, amelynek "Mennyiség" értéke negatív. Gyártás COD 5870
387367 A Tétel nyomon követése lapon szereplő mennyiség visszafelé öblítési módszerrel. Gyártás PAG 6510
385191 Az ÁFA-módosító eszköz futtatása után a rendszer frissíti a hibás sort az értékesítési és beszerzési keretrendelésben. Értékesítés COD 550
388611 A feladott értékesítési számlán szereplő jelentések nyomtatásakor az áfaspecifikáció helytelen értékeket jelenít meg az áfa alapjában és az áfa összegében. Értékesítés REP 206
388979 A helyi pénznem áfaelemei hiányoznak a PEPPOL 3.0 XML-fájljából. Értékesítés COD 1605 XML 1610 XML 1611
386628 Az áfa összege és a teljes összeg helytelen (kétszerese) értéket tartalmaz a Beszerzés és jóváírás jelentésben. ÁFA/ÁFA/Intrastat REP 407
388429 "A 80208-T cikk dokumentumsorához rendelt tételkövetésben kezelendő (alap) mennyiség jelenleg XX. YY-nek kell lennie" hibaüzenet jelenik meg a WMS (raktárkezelő rendszer) kezelésekor és az osztott vonal nyomon követésénél a kiszedési szinten. Raktár COD 7307

Helyi alkalmazások gyorsjavításai

CZ - Cseh

ID Cím Funkcionális terület Módosított objektumok
390352 A fizetési megbízás a cseh verzióban nem veszi figyelembe a fizetési engedményt. Készpénzkezelés REP 11700 TAB 11709

ES - Spanyolország

ID Cím Funkcionális terület Módosított objektumok
389257 Az "El campo CuotaSoportada tiene un valor incorrecto para el valor de los campos BaseImponible y TipoImpositivo suministrados" hibaüzenet jelenik meg, ha megpróbál beküldeni egy olyan belföldi vevő vételi számláját, amelynek spanyol verziója fordított áfát tartalmaz. Pénzügy COD 10750
389264 A <CuotaDeducible> csomópontot akkor kell kiszámítani, ha az <InversionSujetoPasivo> csomópontot a spanyol verzió SII moduljának használatával exportálják. Pénzügy COD 10750
390228 A feladási leírás felülírja azokat a jóváírási értesítéseket, ahol a javított számlaszám mező ki lett töltve a spanyol verzióban. Pénzügy COD 5988 COD 80 COD 90
386511 "Excepto para tipo de factura R1,R2,R3,R5 y R4 negativas ó F1 negativas, el periodo de liquidación debe estar acorde con la fecha de operación, o en su defecto con la fecha de expedición" hibaüzenet jelenik meg az SII modulban a spanyol verzióban. ÁFA/ÁFA/Intrastat COD 10750
390730 "Cuando TipoFactura sea F5 el bloque InversionSujetoPasivo no puede estar cumplimentado" hibaüzenet jelenik meg az SII modulban, ha megpróbál elküldeni egy F5 számlát a spanyol verzióban. ÁFA/ÁFA/Intrastat COD 10750

IT - Olaszország

ID Cím Funkcionális terület Módosított objektumok
388650 Az olasz verzióban a művelet típusa soha nem kerül be a jóváírási értesítésbe. Pénzügy TAB 36 TAB 38
389605 Az áfabevallási fájl az olasz változatban a Dichiarante> blokk esetében helytelen értéket <ad vissza CodiceFiscale><formátumban. Pénzügy COD 12182
382296 Frissített műszaki előírások kiadva az áfamentességi bevallási fájlokhoz az olasz változatban. Beszerzés COD 12134
375064 "A Prezzo Totale és az importoImponibile nem helyes" hibaüzenet jelenik meg az e-számlához, ha a számlaengedményt az olasz verzióban használják. Értékesítés COD 12184
390956 Az Intrastat bevezetése után megváltozik az áfaszám. az olasz verzióban már nem szerepel az Intrastat naplóban. ÁFA/ÁFA/Intrastat REP 12160 REP 12161

NA - Észak-Amerika

ID Cím Funkcionális terület Módosított objektumok
389779 A Vendor Magnetic Media (Szállítói mágneses adathordozó) fájl észak-amerikai verziójában történő létrehozásakor különféle összegek kerülnek kitöltésre helytelen pozícióban. Beszerzés REP 10115

NL - Hollandia

ID Cím Funkcionális terület Módosított objektumok
389248 Az Intrastat azt módosítja, hogy a partner áfaazonosítója nem lett kitöltve, ha a holland verzióban a Típus Nyugta. ÁFA/ÁFA/Intrastat TAB 263 REP 11413

NO - Norvégia

ID Cím Funkcionális terület Módosított objektumok
389406 A SAF-T-ben a vevőazonosító és/vagy a szállítóazonosító nem exportálódik megfelelően a norvég verzióban. Pénzügy COD 10673

Helyi szabályozási jellemzők

ID Cím Funkcionális terület Módosított objektumok
388144 Címke- és bemutatóhivatkozás-bázisok importálásának támogatása az újabb verziókban XBRL-ben (IFRS taxonómiai hivatkozás). Pénzügyi menedzsment COD 422

BE - Belgium

ID Cím Funkcionális terület Módosított objektumok
389018 Vásárló felvétele az éves áfalistába a belga verzió új Áfaalany mezője alapján. Pénzügyi menedzsment PAG 21 REP 11308 REP 11309 TAB 18

ES - Spanyolország

ID Cím Funkcionális terület Módosított objektumok
385941 Lehetővé teszi a külföldi ügyfelek SII számláinak kezelését az áruk és szolgáltatások szállításával egyidejűleg a spanyol változatban. Pénzügyi menedzsment COD 10750 COD 10758 COD 1752 COD 5988 PAG 10770 PAG 10771 PAG 132 PAG 134 PAG 138 PAG 140 PAG 42 PAG 43 PAG 44 PAG 50 PAG 51 PAG 52 PAG 5900 PAG 5933 PAG 5935 PAG 5972 PAG 5978 TAB 10752 TAB 10755 TAB 10756

NO - Norvégia

ID Cím Funkcionális terület Módosított objektumok
389719 További változások a SAF-T funkcióhoz a norvég verzióban. Pénzügyi menedzsment COD 10679 PAG 10690 COD 10673 TAB 10620

Megoldás

A Microsoft Dynamics NAV frissítési fájljainak beszerzése

A frissítés manuálisan letölthető és telepíthető a Microsoft letöltőközpontból.

Kumulatív frissítés CU 39 a Microsoft Dynamics NAV 2018-hoz

Melyik gyorsjavítási csomagot töltse le?

Ez az összegző frissítés több gyorsjavítási csomagot tartalmaz. A Microsoft Dynamics NAV 2018-adatbázis országverziójától függően válasszon ki és töltsön le egyet az alábbi csomagok közül.

Ország Gyorsjavítási csomag
AT - Ausztria A CU 39 NAV 2018 AT csomag letöltése
AU – Ausztrália A CU 39 NAV 2018 AU-csomag letöltése
BE - Belgium A CU 39 NAV 2018 BE csomag letöltése
CH - Svájc A CU 39 NAV 2018 CH csomag letöltése
CZ- cseh A CU 39 NAV 2018 CZ csomag letöltése
DE - Germany A CU 39 NAV 2018 DE csomag letöltése
DK - Dánia A CU 39 NAV 2018 DK csomag letöltése
ES - Spanyolország A CU 39 NAV 2018 ES csomag letöltése
FI - Finnország A CU 39 NAV 2018 FI csomag letöltése
FR - Franciaország A CU 39 NAV 2018 FR csomag letöltése
IS - Izland A CU 39 NAV 2018 IS csomag letöltése
IT - Olaszország A CU 39 NAV 2018 informatikai csomagjának letöltése
NA - Észak-Amerika A CU 39 NAV 2018 NA csomag letöltése
NL - Hollandia A CU 39 NAV 2018 NL csomag letöltése
NO - Norvégia A CU 39 NAV 2018 NO csomag letöltése
NZ – Új-Zéland A CU 39 NAV 2018 NZ csomag letöltése
RU - Oroszország A CU 39 NAV 2018 RU csomag letöltése
SE - Svédország A CU 39 NAV 2018 SE csomag letöltése
Egyesült Királyság – Egyesült Királyság A CU 39 NAV 2018 UK csomag letöltése
Minden más ország A CU 39 NAV 2018 W1 csomag letöltése

A Microsoft Dynamics NAV 2018 összesítő frissítésének telepítése

Lásd : A Microsoft Dynamics NAV 2018 kumulatív frissítésének telepítése.

Előfeltételek

A gyorsjavítás alkalmazásához telepítve kell lennie a Microsoft Dynamics NAV 2018-nak.

További információ

További információ a szoftverfrissítésekkel kapcsolatos terminológiáról és a Microsoft Dynamics NAV 2018-ról.

Állapot

A Microsoft megerősítette, hogy ez egy olyan probléma a Microsoft-termékekben, amely az „Érintett szolgáltatás“ című szakaszban van felsorolva.