Bejelentkezés Microsoft-fiókkal
Jelentkezzen be, vagy hozzon létre egy fiókot.
Üdvözöljük!
Válasszon másik fiókot.
Több fiókja van
Válassza ki a bejelentkezéshez használni kívánt fiókot.

Bevezetés

Ez a cikk a Microsoft System Center 2012 R2 11. kumulatív frissítésében frissített összetevőket ismerteti.

Az ebben a kumulatív frissítésben javított összetevők

Alkalmazásvezérlő

A kumulatív frissítés nem tartalmaz frissítést az összetevőhöz.

Data Protection Manager

A javításokról és a telepítési utasításokról a tudásbázis következő cikkében talál további információt:

3162908 11. kumulatív frissítés a System Center 2012 R2 Data Protection Managerhez

Operations Manager

A javításokról és a telepítési utasításokról a tudásbázis következő cikkében talál további információt:

3183990 11. kumulatív frissítés a System Center 2012 R2 Operations Managerhez

Orchestrator

A kumulatív frissítés nem tartalmaz frissítést az összetevőhöz.

Service Manager

A kumulatív frissítés nem tartalmaz frissítést az összetevőhöz.

Service Provider Foundation

A javításokról és a telepítési utasításokról a tudásbázis következő cikkében talál további információt:

3184834 11. kumulatív frissítés a System Center 2012 R2 Orchestrator – Service Provider Foundation rendszerhez

Szolgáltatásjelentés

A kumulatív frissítés nem tartalmaz frissítést az összetevőhöz.

Virtual Machine Manager

A javításokról és a telepítési utasításokról a tudásbázis következő cikkében talál további információt:

3184831 11. kumulatív frissítés a System Center 2012 R2 Virtual Machine Manager

Windows Azure Pack

A kumulatív frissítés nem tartalmaz frissítést az összetevőhöz.

Windows Azure Pack Websites

A javításokról és a telepítési utasításokról a tudásbázis következő cikkében talál további információt:

3174243 11. kumulatív frissítés Windows Azure Pack-webhelyek 2-es verziójához


A 11. kumulatív frissítés letöltése és telepítése System Center 2012 R2-höz

Az egyes összetevőkre vonatkozó telepítési utasításokért tekintse meg az egyes összetevőkkel kapcsolatos cikkeket.

További segítségre van szüksége?

További lehetőségeket szeretne?

Fedezze fel az előfizetés előnyeit, böngésszen az oktatóanyagok között, ismerje meg, hogyan teheti biztonságossá eszközét, és így tovább.

A közösségek segítségével kérdéseket tehet fel és válaszolhat meg, visszajelzést adhat, és részletes ismeretekkel rendelkező szakértőktől hallhat.

Hasznos volt ez az információ?

Mennyire elégedett a fordítás minőségével?
Mi volt hatással a felhasználói élményére?
Ha elküldi a visszajelzést, a Microsoft felhasználja azt a termékei és szolgáltatásai továbbfejlesztéséhez. Az informatikai rendszergazda képes lesz ezeket az adatokat összegyűjteni. Adatvédelmi nyilatkozat.

Köszönjük a visszajelzését!

×