Bejelentkezés Microsoft-fiókkal
Jelentkezzen be, vagy hozzon létre egy fiókot.
Üdvözöljük!
Válasszon másik fiókot.
Több fiókja van
Válassza ki a bejelentkezéshez használni kívánt fiókot.

System Center 

Bevezetés

Ez egy összegző cikk, amely a Microsoft System Center 2019 3. frissítésében frissített összetevőket ismerteti.

A System Center 2019 összegző frissítései

Ez a frissítés a System Center 2019-hez új funkciókat és hibajavításokat tartalmaz. Azt javasoljuk, hogy telepítse a System Center 2019 legújabb frissítését.

A frissítés összegző frissítésében javított összetevők

Data Protection Manager   

Ezekről a javításokról és telepítési utasításokról az alábbi Tudásbázis-cikkben talál további információt:

5001202   A System Center 2019 Data Protection Manager 3. frissítésének frissítése

Operations Manager    

Ezekről a javításokról és telepítési utasításokról az alábbi Tudásbázis-cikkben talál további információt:

4594078 Update Rollup 3 for System Center 2019 Operations Manager

Virtual Machine Manager   

Ezekről a javításokról és telepítési utasításokról az alábbi Tudásbázis-cikkben talál további információt:

4599687 3. frissítés a System Center 2019 virtuális gépkezelőhöz

Seneton   

Ezekről a javításokról és telepítési utasításokról az alábbi Tudásbázis-cikkben talál további információt:

4599686 Update Rollup 3 for System Center 2019 Firmwaretor

A 3. frissítés letöltése és telepítése a System Center 2019-hez

Az egyes összetevőkre vonatkozó telepítési utasításokat az egyes összetevőkre vonatkozó egyes cikkeket olvassa el.

További segítségre van szüksége?

További lehetőségeket szeretne?

Fedezze fel az előfizetés előnyeit, böngésszen az oktatóanyagok között, ismerje meg, hogyan teheti biztonságossá eszközét, és így tovább.

A közösségek segítségével kérdéseket tehet fel és válaszolhat meg, visszajelzést adhat, és részletes ismeretekkel rendelkező szakértőktől hallhat.

Hasznos volt ez az információ?

Mennyire elégedett a fordítás minőségével?
Mi volt hatással a felhasználói élményére?
Ha elküldi a visszajelzést, a Microsoft felhasználja azt a termékei és szolgáltatásai továbbfejlesztéséhez. Az informatikai rendszergazda képes lesz ezeket az adatokat összegyűjteni. Adatvédelmi nyilatkozat.

Köszönjük a visszajelzését!

×