Bejelentkezés Microsoft-fiókkal
Jelentkezzen be, vagy hozzon létre egy fiókot.
Üdvözöljük!
Válasszon másik fiókot.
Több fiókja van
Válassza ki a bejelentkezéshez használni kívánt fiókot.

Bevezetés

Ez az összefoglaló cikk a Microsoft System Center 2012 R2 3. kumulatív frissítésében frissített összetevőket ismerteti. Emellett ez a cikk letöltési hivatkozásokat és olyan összetevőkre mutató hivatkozásokat tartalmaz, amelyek további információt nyújtanak a frissítésben megoldódott problémákról.

A System Center 2012 R2 frissítési csomagjainak letöltéséhez és telepítéséhez tekintse meg a "How to obtain and install Update 3 for System Center 2012 R2" (A 3. kumulatív frissítés beszerzése és telepítése System Center 2012 R2-höz) című szakaszt.

Az ebben a kumulatív frissítésben javított összetevők

Alkalmazásvezérlő

Ebben a kumulatív frissítésben nincsenek frissítések az összetevőhöz.

Data Protection Manager

A 2012 R2 System Center 3. kumulatív frissítésében öt Data Protection Manager- (DPM-) probléma javítva van. A javításokról és a telepítési utasításokról további információt a Microsoft Tudásbázis következő cikkében talál:

2966014 3. kumulatív frissítés a System Center 2012 R2 Data Protection Managerhez

Operations Manager

A 2012 R2 System Center 3. kumulatív frissítésében 16 Operations Manager-probléma javítva van. A javításokról és a telepítési utasításokról további információt a Tudásbázis alábbi cikkében talál:

2965445 3. kumulatív frissítés a System Center 2012 R2 Operations Managerhez

Operations Manager – UNIX és Linux monitorozása (felügyeleti csomag frissítése)

A 2012 R2 System Center 3. kumulatív frissítésében két Operations Manager- UNIX- és Linux-monitorozási felügyeleti csomaggal kapcsolatos probléma javítva van. A javításokról és a telepítési utasításokról további információt a Tudásbázis alábbi cikkében talál:

2965445 3. kumulatív frissítés a System Center 2012 R2 Operations Managerhez

Orchestrator

A 2012 R2 System Center 3. kumulatív frissítésében 10 Orchestrator-probléma javítva van. A javításokról és a telepítési utasításokról további információt a Tudásbázis alábbi cikkében talál:

2931268 3. kumulatív frissítés a System Center 2012 R2 Orchestratorhoz

Service Manager

A 2012 R2 System Center 3. kumulatív frissítésében nyolc Service Manager hiba javítva van. A javításokról és a telepítési utasításokról további információt a Tudásbázis alábbi cikkében talál:

2962041 3. kumulatív frissítés a System Center 2012 R2 Service Manager

Virtual Machine Manager

A 2012 R2 System Center 3. kumulatív frissítésében két Virtual Machine Manager hiba javítva van. Két letöltési csomag érhető el. Az egyik csomag Virtual Machine Manager konzolokhoz, a másik pedig Virtual Machine Manager kiszolgálókhoz készült. A javításokról és a telepítési utasításokról további információt a Tudásbázis alábbi cikkében talál:


2965414 3. kumulatív frissítés a System Center 2012 R2 Virtual Machine Manager


A 3. kumulatív frissítés beszerzése és telepítése a System Center 2012 R2-höz

Letöltési információ

A System Center 2012 R2 frissítési csomagjai a Microsoft Update-ből vagy manuális letöltéssel érhetők el.

Microsoft Update

Ha frissítési csomagot szeretne beszerezni és telepíteni a Microsoft Update-ből, kövesse az alábbi lépéseket egy olyan számítógépen, amelyen telepítve van egy System Center 2012 R2 összetevő:

  1. Kattintson a Start menü Vezérlőpult parancsára.

  2. Kattintson duplán Vezérlőpult Windows Update.

  3. A Windows Update ablakban kattintson az Online ellenőrzés gombra a Microsoft Update frissítéseinek keresése gombra.

  4. Kattintson a Fontos frissítések gombra.

  5. Jelölje ki a telepíteni kívánt kumulatív frissítési csomagokat, majd kattintson az OK gombra.

  6. Kattintson a Frissítések telepítése elemre a kiválasztott frissítési csomagok telepítéséhez.


A frissítési csomagok manuális letöltése

Nyissa meg a következő webhelyet a frissítési csomagok manuális letöltéséhez a Microsoft Update katalógusból vagy a Microsoft letöltőközpontból:

Data Protection Manager

Letöltés Töltse le most a Data Protection Manager frissítési csomagot.Operations Manager

Letöltés Töltse le most az Operations Manager frissítési csomagot.Orchestrator és Service Provider Foundation

Letöltés Töltse le most az Orchestrator és a Service Provider Foundation frissítési csomagot.Service Manager

Letöltés Töltse le a Service Manager frissítési csomagot.Virtual Machine Manager

Letöltés Töltse le a Virtual Machine Manager konzol frissítési csomagját.

Letöltés Töltse le most a Virtual Machine Manager Server frissítési csomagot.
A frissítési csomagok manuális telepítéséhez futtassa a következő parancsot egy rendszergazda jogú parancssorból:

msiexec.exe /update packagename

Például a Virtual Machine Manager Server Update (KB2965414) telepítéséhez futtassa a következő parancsot egy rendszergazda jogú parancssorból:

msiexec.exe /update KB2965414-AMD64-Server.msp

További segítségre van szüksége?

További lehetőségeket szeretne?

Fedezze fel az előfizetés előnyeit, böngésszen az oktatóanyagok között, ismerje meg, hogyan teheti biztonságossá eszközét, és így tovább.

A közösségek segítségével kérdéseket tehet fel és válaszolhat meg, visszajelzést adhat, és részletes ismeretekkel rendelkező szakértőktől hallhat.

Hasznos volt ez az információ?

Mennyire elégedett a fordítás minőségével?
Mi volt hatással a felhasználói élményére?
Ha elküldi a visszajelzést, a Microsoft felhasználja azt a termékei és szolgáltatásai továbbfejlesztéséhez. Az informatikai rendszergazda képes lesz ezeket az adatokat összegyűjteni. Adatvédelmi nyilatkozat.

Köszönjük a visszajelzését!

×