Bejelentkezés Microsoft-fiókkal
Jelentkezzen be, vagy hozzon létre egy fiókot.
Üdvözöljük!
Válasszon másik fiókot.
Több fiókja van
Válassza ki a bejelentkezéshez használni kívánt fiókot.

Bevezetés

Ez a cikk a Microsoft System Center 2012 R2 szolgáltatásjelentés 4. kumulatív frissítésében kijavított problémákat ismerteti. Emellett ez a cikk a 4. kumulatív frissítés telepítési utasításait tartalmazza a System Center 2012 R2 szolgáltatásjelentéshez.

A kumulatív frissítésben kijavított problémák

Szolgáltatásjelentés

  • A szolgáltatásjelentési SQL Server Agent feladatban lévő SQL Server Integration Services- (SSIS-) csomag szinkron módon hívja meg a SQL Server Analysis Services (SSAS) szolgáltatást. Ha valamilyen okból az SSAS nem ad vissza, a szolgáltatásjelentési SQL Server Agent határozatlan ideig nem válaszol, amíg a válaszra vár.



A 4. kumulatív frissítés beszerzése és telepítése a System Center 2012 R2 szolgáltatásjelentéshez

Letöltési információ

A Service Reporting frissítési csomagjai a Microsoft Update-ből vagy manuális letöltéssel érhetők el.

Microsoft Update

A frissítések Microsoft Update-ből való beszerzéséhez és telepítéséhez kövesse az alábbi lépéseket egy olyan rendszeren, amelyen telepítve van a System Center 2012 R2 szolgáltatásjelentés:

  1. Kattintson a Start menü Vezérlőpult parancsára.

  2. Kattintson duplán Vezérlőpult Windows Update.

  3. A Windows Update ablakban kattintson az Online ellenőrzés gombra a Microsoft Update frissítéseinek keresése gombra.

  4. Kattintson a Fontos frissítések gombra.

  5. Válassza ki az összesítő frissítési csomagot, majd kattintson az OK gombra.

  6. A frissítési csomag telepítéséhez kattintson a Frissítések telepítése elemre.


A frissítési csomagok

manuális letöltése A következő fájl érhető el manuális letöltésre a Microsoft Update katalógusból:

Letöltés Töltse le most a Service Reporting frissítési csomagot.

Telepítési utasítások

Ha ez a kumulatív frissítés a Microsoft Update szolgáltatáson keresztül van telepítve, akkor a többi frissítéshez hasonlóan települ. Ha azonban letölti a 4. kumulatív frissítéshez tartozó .msp fájlt, a telepítéshez kövesse az alábbi lépéseket:

  1. Nyisson meg egy parancssori ablakot rendszergazdaként.

  2. Futtassa a következő parancsot:

    msiexec.exe /update Path_To_Downloaded_MSP_file


Eltávolítási utasítások

A System Center 2012 R2 szolgáltatásjelentés 4. kumulatív frissítésének eltávolításához először el kell távolítania a Service Reporting szolgáltatást a Vezérlőpult Programok telepítése vagy törlése eleméből, majd újra kell telepítenie a meglévő adatbázisokkal. Az újratelepítési folyamat során nem történik adatvesztés, mert az adatbázisok megmaradnak.

A Service Reporting eltávolításához kövesse a Microsoft TechNet webhelyén a Szolgáltatásjelentések eltávolítása című témakör lépéseit.

A Service Reporting újratelepítéséhez és konfigurálásához kövesse az alábbi lépéseket:

  1. A Service Reporting újratelepítéséhez kövesse a Microsoft TechNet webhelyén a Szolgáltatásjelentések telepítése című témakör lépéseit.

    Megjegyzés: Az újratelepítési lépések végrehajtásakor a Szolgáltatásjelentés konfigurálása Data Warehouse lapon és az Analysis Server konfigurálása lapon felsorolt meglévő SQL Server-adatbázisokat kell használnia. Fontos, hogy a meglévő adatbázisokat a legördülő listából válassza ki az ETL-adattár adatbázisa, az átmeneti adatbázis és az adattárház-adatbázis 6. lépésében, valamint az Analysis DB 7. lépésében.

  2. A szolgáltatásjelentés konfigurálásához kövesse a Microsoft TechNet webhelyén a Szolgáltatásjelentés konfigurálása Windows Azure Packhez és System Center témakör lépéseit.


Frissített fájlok

Fájlnév

Méret

Verzió

Microsoft.SystemCenter.ServiceManagement.Reporting.AnalysisDatabaseManagement.exe

336 KB

7.2.522.0

ProcessController.dtsx

89 KB

N/A

ProcessWorker.dtsx

3 KB

N/A

MaintenanceConfig.xml

36 KB

N/A


További segítségre van szüksége?

További lehetőségeket szeretne?

Fedezze fel az előfizetés előnyeit, böngésszen az oktatóanyagok között, ismerje meg, hogyan teheti biztonságossá eszközét, és így tovább.

A közösségek segítségével kérdéseket tehet fel és válaszolhat meg, visszajelzést adhat, és részletes ismeretekkel rendelkező szakértőktől hallhat.

Hasznos volt ez az információ?

Mennyire elégedett a fordítás minőségével?
Mi volt hatással a felhasználói élményére?
Ha elküldi a visszajelzést, a Microsoft felhasználja azt a termékei és szolgáltatásai továbbfejlesztéséhez. Az informatikai rendszergazda képes lesz ezeket az adatokat összegyűjteni. Adatvédelmi nyilatkozat.

Köszönjük a visszajelzését!

×