Bejelentkezés Microsoft-fiókkal
Jelentkezzen be, vagy hozzon létre egy fiókot.
Üdvözöljük!
Válasszon másik fiókot.
Több fiókja van
Válassza ki a bejelentkezéshez használni kívánt fiókot.

Bevezetés

Ez az összefoglaló cikk a Microsoft System Center 2012 R2 6. kumulatív frissítésében frissített összetevőket ismerteti.

Fontos Azt javasoljuk, hogy frissítse az összes System Center 2012 R2 alösszetevőt ugyanarra a kumulatív frissítési verzióra. A különböző System Center alösszetevőket tetszőleges sorrendben frissítheti. A különböző kumulatív frissítési verziójú alösszetevők használata kompatibilitási problémákat okozhat, és nem a Microsoft által támogatott forgatókönyv.

Az ebben a kumulatív frissítésben javított összetevők

Ebben a kumulatív frissítésben nincsenek frissítések az összetevőhöz.


Ezekről a javításokról és telepítési utasításokról a tudásbázis következő cikkében talál további információt:

3030574 6. kumulatív frissítés a System Center 2012 R2 Data Protection Managerhez

Ezekről a javításokról és telepítési utasításokról a tudásbázis következő cikkében talál további információt:

3051169 6. kumulatív frissítés a System Center 2012 R2 Operations Managerhez

Ebben a kumulatív frissítésben nincsenek frissítések az összetevőhöz.


Ezekről a javításokról és telepítési utasításokról a tudásbázis következő cikkében talál további információt:

3039363 6. kumulatív frissítés a System Center 2012 R2 Service Manager

Ezekről a javításokról és telepítési utasításokról a tudásbázis következő cikkében talál további információt:

3050307 A System Center 2012 R2 Orchestrator – Service Provider Foundation 6. kumulatív frissítése

Ezekről a javításokról és telepítési utasításokról a tudásbázis következő cikkében talál további információt:

3050321 6. kumulatív frissítés a System Center 2012 R2 szolgáltatásjelentéshez

Ezekről a javításokról és telepítési utasításokról a tudásbázis következő cikkében talál további információt:

3050317 6. kumulatív frissítés a System Center 2012 R2 Virtual Machine Manager

Ezekről a javításokról és telepítési utasításokról a tudásbázis következő cikkében talál további információt:

3051166 Az Azure Pack R2 Windows 6. kumulatív frissítése

Ezekről a javításokról és telepítési utasításokról a tudásbázis következő cikkében talál további információt:

3051142 Az Azure Pack Sites Windows 6. kumulatív frissítése


A 6. kumulatív frissítés letöltése és telepítése a System Center 2012 R2Please esetében tekintse meg az egyes összetevőkre vonatkozó utasításokat az egyes összetevőkhöz.

További segítségre van szüksége?

További lehetőségeket szeretne?

Fedezze fel az előfizetés előnyeit, böngésszen az oktatóanyagok között, ismerje meg, hogyan teheti biztonságossá eszközét, és így tovább.

A közösségek segítségével kérdéseket tehet fel és válaszolhat meg, visszajelzést adhat, és részletes ismeretekkel rendelkező szakértőktől hallhat.

Hasznos volt ez az információ?

Mennyire elégedett a fordítás minőségével?
Mi volt hatással a felhasználói élményére?
Ha elküldi a visszajelzést, a Microsoft felhasználja azt a termékei és szolgáltatásai továbbfejlesztéséhez. Az informatikai rendszergazda képes lesz ezeket az adatokat összegyűjteni. Adatvédelmi nyilatkozat.

Köszönjük a visszajelzését!

×