Bejelentkezés Microsoft-fiókkal
Jelentkezzen be, vagy hozzon létre egy fiókot.
Üdvözöljük!
Válasszon másik fiókot.
Több fiókja van
Válassza ki a bejelentkezéshez használni kívánt fiókot.

Bevezetés

Ez az összefoglaló cikk a Microsoft System Center 2012 Service Pack 1 (SP1) 7. kumulatív frissítésében frissített összetevőket ismerteti. Emellett ez a cikk letöltési hivatkozásokat és olyan összetevőkre mutató hivatkozásokat tartalmaz, amelyek részletesen ismertetik a frissítés során megoldódott problémákat.

A System Center 2012 SP1 frissítési csomagjainak letöltéséhez és telepítéséhez tekintse meg a "How to obtain and install Update 7 for System Center 2012 Service Pack 1" (A 7. kumulatív frissítés beszerzése és telepítése a System Center 2012 Service Pack 1-hez) című szakaszt.

Az ebben a kumulatív frissítésben javított összetevők

Alkalmazásvezérlő

Ebben a kumulatív frissítésben nincsenek frissítések az összetevőhöz.

Data Protection Manager

A 2012 SP1 System Center 7. kumulatív frissítésében öt, a Data Protection Managerrel (DPM) kapcsolatos probléma javítva van. A javításokról és a telepítési utasításokról további információt a Microsoft Tudásbázis következő cikkében talál:

2966012 7. kumulatív frissítés a System Center 2012 Data Protection Manager SP1-hez

Operations Manager

A System Center 2012 SP1 7. kumulatív frissítésében öt Operations Manager-probléma javítva van. A javításokról és a telepítési utasításokról további információt a Tudásbázis alábbi cikkében talál:

2965420 7. kumulatív frissítés a System Center 2012 Operations Manager Service Pack 1 csomaghoz

Orchestrator

Az Orchestrator négy, a 2012 SP1 System Center 7. kumulatív frissítésében javítva van. A javításokról és a telepítési utasításokról további információt a Tudásbázis alábbi cikkében talál:

2965419 7. kumulatív frissítés a System Center 2012 Orchestrator Service Pack 1-hez

Service Manager

Ebben a kumulatív frissítésben nincsenek frissítések az összetevőhöz.

Virtual Machine Manager

A System Center 2012 SP1 7. kumulatív frissítésében két Virtual Machine Manager probléma van javítva. Emellett egy letöltési csomag érhető el Virtual Machine Manager kiszolgálókhoz. A javításokról és a telepítési utasításokról további információt a Tudásbázis alábbi cikkében talál:

2965410 7. kumulatív frissítés a System Center 2012 Virtual Machine Manager SP1-hez


A 7. kumulatív frissítés beszerzése és telepítése a System Center 2012 SP1-hez

Letöltési információ

A System Center 2012 SP1 frissítési csomagjai a Microsoft Update-ből vagy manuális letöltéssel érhetők el.

Microsoft Update

Ha frissítési csomagot szeretne beszerezni és telepíteni a Microsoft Update-ből, kövesse az alábbi lépéseket egy olyan számítógépen, amelyen telepítve van egy System Center 2012-összetevő:

  1. Kattintson a Start menü Vezérlőpult parancsára.

  2. Kattintson duplán Vezérlőpult Windows Update.

  3. A Windows Update ablakban kattintson az Online ellenőrzés gombra a Microsoft Update frissítéseinek keresése gombra.

  4. Kattintson a Fontos frissítések gombra.

  5. Jelölje ki a telepíteni kívánt kumulatív frissítési csomagokat, majd kattintson az OK gombra.

  6. Kattintson a Frissítések telepítése elemre a kiválasztott frissítési csomagok telepítéséhez.


A frissítési csomagok manuális letöltése

Nyissa meg a következő webhelyet a frissítési csomagok manuális letöltéséhez a Microsoft Update Catalog:

Data Protection Manager szolgáltatásból

Letöltés Töltse le most a Data Protection Manager frissítési csomagot.Operations Manager

Letöltés Töltse le most az Operations Manager frissítési csomagot.Orchestrator

Letöltés Az Orchestrator frissítési csomagjának letöltése.Virtual Machine Manager

Letöltés Töltse le most a Virtual Machine Manager Server frissítési csomagot.
A frissítési csomagok manuális telepítéséhez futtassa a következő parancsot egy rendszergazda jogú parancssorból:

msiexec.exe /update packagename

Például a Virtual Machine Manager Server Update (KB2965410) telepítéséhez futtassa a következőt egy rendszergazda jogú parancssorból:

msiexec.exe /update KB2965410-AMD64-Server.msp

További segítségre van szüksége?

További lehetőségeket szeretne?

Fedezze fel az előfizetés előnyeit, böngésszen az oktatóanyagok között, ismerje meg, hogyan teheti biztonságossá eszközét, és így tovább.

A közösségek segítségével kérdéseket tehet fel és válaszolhat meg, visszajelzést adhat, és részletes ismeretekkel rendelkező szakértőktől hallhat.

Hasznos volt ez az információ?

Mennyire elégedett a fordítás minőségével?
Mi volt hatással a felhasználói élményére?
Ha elküldi a visszajelzést, a Microsoft felhasználja azt a termékei és szolgáltatásai továbbfejlesztéséhez. Az informatikai rendszergazda képes lesz ezeket az adatokat összegyűjteni. Adatvédelmi nyilatkozat.

Köszönjük a visszajelzését!

×