Microsoft hesabıyla oturum açın
Oturum açın veya hesap oluşturun.
Merhaba,
Farklı bir hesap seçin.
Birden çok hesabınız var
Oturum açmak istediğiniz hesabı seçin.

Microsoft SharePoint Foundation 2013 için toplu güncelleştirme paketleri, SharePoint Foundation 2013'ten bu yana düzeltilecek sorunlar için düzeltmeler içerir.

Not: Bu, toplu güncelleştirme paketinin 15.0.5423.1000 derlemesidir.

Bu düzeltmeleri üretim ortamında dağıtmadan önce testnizi öneririz. Derlemeler kümülatif olduğundan, her yeni sürüm önceki Microsoft SharePoint Foundation 2013 güncelleştirme paketi sürümleriyle birlikte gelen tüm düzeltmeleri ve güvenlik güncelleştirmelerini içerir.

Toplu güncelleştirme paketi hakkında önemli notlar

• Yeni Microsoft Office 2013 düzeltmeleri artık çok dilli. Bu toplu güncelleştirme paketi tüm diller için güncelleştirmeleri içerir.

• Bu toplu güncelleştirme paketi, tüm sunucu bileşeni paketlerini içerir. Ayrıca, bu toplu güncelleştirme paketi yalnızca sistemde yüklü olan bileşenleri güncelleştirmesidir.

Bu toplu güncelleştirmedeki geliştirmeler ve düzeltmeler

Bu toplu güncelleştirme paketi, aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası (KB) makalesinde açıklanan sorunları düzeltir:

Güncelleştirmeyi indirme ve yükleme

Bu güncelleştirme yalnızca Microsoft İndirme Merkezi'nden el ile indirme ve yükleme için kullanılabilir.

Virüs tarama talebi

Microsoft, bu dosyayı gönderilen tarihte bulunan en güncel virüs algılama yazılımını kullanarak virüsler için taradı. Dosya, üzerinde yetkisiz değişiklikleri önlemeye yardımcı olan, güvenlikle iyileştirilmiş sunucularda depolanır.

Toplu güncelleştirme paketi bilgileri

Bu toplu güncelleştirme paketinde bulunan düzeltmeler

Bu toplu güncelleştirme paketi, düzeltmeler olarak veya SharePoint Foundation 2013'ü hedef alan genel güncelleştirmeler olarak yayımladık.

Ön koşullar

Bu toplu güncelleştirmeyi uygulamak için Microsoft SharePoint Foundation 2013 Service Pack 1 (SP1) yüklü olması gerekir.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu toplu güncelleştirmeyi yükledikten sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekir.

Dosya bilgileri

Toplu güncelleştirme ve güncelleştirme dosyalarında yer alan dosyaların 5002150, dosya bilgilerini indirin.

Başvurular

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojiyle ilgili bilgilere bakın.

Sistem Office TechCenter, tüm yönetim sürümleri için en son yönetim güncelleştirmelerini ve stratejik dağıtım kaynaklarını Office.

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

Daha fazla seçenek mi istiyorsunuz?

Abonelik avantajlarını keşfedin, eğitim kurslarına göz atın, cihazınızın güvenliğini nasıl sağlayacağınızı öğrenin ve daha fazlasını yapın.

Topluluklar, soru sormanıza ve soruları yanıtlamanıza, geri bildirimde bulunmanıza ve zengin bilgiye sahip uzmanlardan bilgi almanıza yardımcı olur.

Bu bilgi yararlı oldu mu?

Dil kalitesinden ne kadar memnunsunuz?
Deneyiminizi ne etkiledi?
Gönder’e bastığınızda, geri bildiriminiz Microsoft ürün ve hizmetlerini geliştirmek için kullanılır. BT yöneticiniz bu verileri toplayabilecek. Gizlilik Bildirimi.

Geri bildiriminiz için teşekkürler!