Numer ID artykułu: 220852 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Uwaga
Aby uzyskać informacje dotyczące różnic między klientami e-mail programu Microsoft Outlook oraz Microsoft Outlook Express kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
257824 Różnice między programami Outlook i Outlook Express
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

Jeśli używasz programu Microsoft Outlook, w tym artykule nie ma zastosowania. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak korzystać z programu Outlook z Outlook.com zobacz sekcję "podobne problemy i rozwiązania".

Informacje zawarte w tym artykule został usunięty, ponieważ został zastąpiony.

Aby uzyskać dostęp do konta Outlook.com, uaktualnienie do programu Poczta usługi Windows Live


Poczta usługi Windows Live jest program poczty e-mail, które należy zainstalować na danym komputerze. Ponieważ Poczta usługi Windows Live wiadomości są przechowywane na komputerze, można uzyskać dostęp, przeczytał i redagowania wiadomości e-mail, nawet wtedy, gdy użytkownik nie są połączone z Internetem. Po nawiązaniu połączenia z Internetem, Poczta usługi Windows Live będą wysyłać i odbierać wiadomości i zaktualizować swoje konta.

Poczta usługi Windows Live współpracuje z popularnych e-mail opartych na sieci Web usług, takich jak Outlook.com, AOL mail, poczta Google i Yahoo! mail. Poczta usługi Windows Live jest zbudowany do automatycznego konfigurowania wielu usług e-mail popularne.

Aby zainstalować program Poczta usługi Windows Live, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://GET.Live.com/wlmail/overview
Aby dowiedzieć się więcej na temat programu Poczta usługi Windows Live, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://windowshelp.microsoft.com/Windows/en-US/Help/4b30d3d6-abe2-46d1-a5fd-4a1ba786a1381033.mspx

Podobne problemy i rozwiązania

234704 Nie można wyświetlić Outlook.com wiadomości w programie Outlook 2000

Właściwości

Numer ID artykułu: 220852 - Ostatnia weryfikacja: 17 listopada 2013 - Weryfikacja: 10.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Outlook Express 6.0
Słowa kluczowe: 
kbresolve kbgraphxlinkcritical kbhowto kbmt KB220852 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 220852

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com