Номер статті: 257824 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

У цій статті описано основні відмінності між Outlook і Outlook Express.

Примітка. Outlook Express – це поштовий клієнт Microsoft, який постачався разом із системами Windows XP та Windows 2000. У системах Windows XP, Windows Vista та Windows 7 натомість можна інсталювати поштовий клієнт Windows Live Mail. Додаткові відомості див. на цьому веб-сайті Microsoft:

Намагаєтеся завантажити Outlook Express? Скористайтеся Windows Live Mail натомість.

Додаткові відомості

Родину клієнтських програм Microsoft Outlook для обміну повідомленнями та спільної роботи створено виходячи з того, що користувачі комп'ютерів удома та на роботі мають різні потреби. Клієнти Outlook оптимізовано для цих двох різних сегментів ринку:
 • Домашні користувачі потребують простих і надійних функцій роботи з Інтернетом, електронною поштою та групами новин.
 • Корпоративним користувачам потрібна надійність та зручність у користуванні, але також більш розвинена функціональність електронної пошти та тісна інтеграція між електронною поштою й засобами керування інформацією та спільної роботи.
Потреби більшості користувачів найкращим чином задовольняються клієнтами, оптимізованими для особливостей їх роботи. Наступні розділі містять докладніші відомості про те, як Outlook Express відповідає потребам домашніх користувачів, у той час як Outlook відповідає потребами корпоративних користувачів.

Outlook Express

Outlook Express - це клієнт електронної пошти, який постачається в комплекті з Microsoft Internet Explorer 4.x, Microsoft Internet Explorer 5.x, операційними системами Microsoft Windows 98 і Microsoft Windows Millennium Edition (Me), операційними системами родини Microsoft Windows 2000 та пакетом Microsoft Office 98 для Macintosh. Outlook Express розроблено для домашніх користувачів, які отримують доступ до своєї електронної пошти через постачальника послуг Інтернету.

Outlook Express побудовано за відкритими стандартами Інтернету. Цей поштовий клієнт розраховано на використання з будь-якою стандартною системою Інтернету, наприклад, із протоколами SMTP, POP3 та IMAP. Він забезпечує повну підтримку найважливіших сучасних стандартів для електронної пошти, новин і каталогів, зокрема протоколу доступу до каталогів LDAP, мов гіпертексту MHTML і HTML, розширень пошти Інтернету S/MIME та протоколу передачі новин NNTP. Повна підтримка передбачає можливість використання всіх переваг нових технологій, а також надсилання та отримання повідомлень електронної пошти без будь-яких утруднень.

Нові засоби міграції, які автоматично імпортують існуючі настроювання пошти, записи адресної книги та повідомлення електронної пошти з Eudora, Netscape, Microsoft Exchange Server, папки "Вхідні" у Windows і клієнта Outlook, дають змогу легко та швидко скористатися всіма перевагами, які може запропонувати Outlook Express. Можливості отримувати пошту з кількох облікових записів і створювати правила для вхідних повідомлень допомагають керувати електронною поштою та впорядковувати її.

Крім того, повна підтримка пошти у форматі HTML дає змогу оздоблювати повідомлення особливим фоном і графікою. Завдяки цьому можна без проблем створювати унікальні, яскраві повідомлення.

Для особливих випадків, таких як дні народження та свята, Outlook Express пропонує листівки, розроблені Greetings Workshop і Hallmark.

Outlook

Outlook - це найпотужніший клієнт розробки Майкрософт для обміну повідомленнями та спільної роботи. Це автономне застосування, інтегроване в пакет Microsoft Office і сервер Exchange Server. На додаток, Outlook забезпечує взаємодію та інтеграцію з браузером Internet Explorer 5.5. Повна інтеграція електронної пошти, роботи з календарем і керування контактами робить Outlook ідеальним клієнтом для багатьох корпоративних користувачів.

Outlook допомагає шукати та впорядковувати інформацію, що дає змогу без перешкод працювати із застосуваннями Office. Це підвищує ефективність спілкування та обміну інформацією.

Розвинені правила для вхідних повідомлень дають змогу фільтрувати та впорядковувати повідомлення електронної пошти. В Outlook можна інтегрувати повідомлення електронної пошти з кількох облікових записів, відомості з особистих і групових календарів, контактів і завдань, а також керувати цими даними.

Якщо Outlook працює разом із сервером Exchange Server, можна користуватися функціями спільної роботи з інформацією в робочій групі, документообігу, групового планування, спільних папок, форм і розширеними можливостями підключення до Інтернету.

Outlook розраховано на роботу в Інтернеті (протоколи SMTP, POP3 та IMAP4), із сервером Exchange Server або з будь-якою іншою заснованою на стандартах системою зв'язку, яка підтримує інтерфейс MAPI, включаючи голосову пошту. Outlook базується на стандартах Інтернету та підтримує найважливіші сучасні стандарти електронної пошти, новин і каталогів, включаючи LDAP, MHTML, NNTP, MIME та S/MIME, vCalendar, vCard, iCalendar і повну підтримку пошти у форматі HTML.

Outlook обладнано такими самими засобами імпорту, які є у складі Outlook Express. Завдяки цьому забезпечується проста міграція з інших клієнтів електронної пошти, а також із Microsoft Mail, Microsoft Schedule+ 1.0, Microsoft Schedule+ 7.0, Lotus Organizer, NetManage ECCO, Starfish SideKick, Symantec ACT, і синхронізація з поширеними кишеньковими комп'ютерами (PDA), наприклад, 3Com Palm Pilot.

Як вибрати найбільш підхожий клієнт для ваших потреб

Роблячи вибір між Outlook Express і Outlook, користувачі й організації мають взяти до уваги такі міркування.

Outlook Express

Виберіть Outlook Express, якщо:
 • потрібні лише функції електронної пошти Інтернету та груп новин (для версій Windows після Microsoft Windows 95, версій Windows до Microsoft Windows 95, а також платформ Macintosh і UNIX);
 • використовується або має використовуватися в майбутньому пакет Office 98 для Macintosh, і ви бажаєте скористатися перевагами інтеграції Outlook Express із цією версією пакета Office.

Outlook

Виберіть Outlook, якщо:
 • потрібні розширені функції електронної пошти та дискусійних груп на основі стандартів Інтернету;
 • потрібне інтегроване керування особистими календарями, груповим плануванням, завданнями та контактами;
 • потрібні інтегровані, незалежні від платформи клієнти для керування електронною поштою та календарем у версіях Windows після Microsoft Windows 95, версіях Windows до Microsoft Windows 95, а також на платформах Macintosh;
 • використовуються або мають використовуватися в майбутньому пакети Office 97, Office 2000, Office XP або сервер Exchange Server, і ви бажаєте скористатися перевагами інтеграції Outlook Express із цими версіями пакета Office і сервером Exchange Server;
 • потрібні надійні, інтегровані засоби спільної роботи на етапі розробки та виконання.
Примітка. Це екстрена стаття, яку написала служба підтримки Microsoft. Інформація в цій статті призначена для вирішення нових проблем і надається "як є". З огляду на швидкість її підготовки та публікації, ця стаття може містити орфографічні помилки і її може бути змінено будь-коли без попереднього повідомлення. Додаткову інформацію див. в повідомленні про авторське право.

Властивості

Номер статті: 257824 - Востаннє переглянуто: 31 грудня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Microsoft Outlook Express 4.0
 • Microsoft Outlook 2002 - стандартний випуск
 • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 98 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 97 - стандартний випуск
Ключові слова: 
kbinfo KB257824

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com