Usuwanie wiadomości Hotmail lub MSN wiadomości za pomocą programu Outlook usuniętych wiadomości nie są wyświetlane w Kosza można konta Hotmail lub konta MSN

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 892448 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Możesz używać programu Microsoft Outlook z kontem usługi Windows Live Hotmail lub MSN, The Microsoft Network, konta. Jeśli używasz programu Outlook do usunięcia wiadomości Hotmail lub MSN wiadomości usuniętych wiadomości nie są wyświetlane w Kosza można konta Hotmail lub konta MSN podczas przeglądania konta w przeglądarce sieci Web.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ wiadomości, które zostały usunięte w programie Outlook są przenoszone do folderu Elementy usunięte Exchange store. Usuniętych wiadomości nie są replikowane do konta e-mail indywidualnych, który został dodany do programu Outlook, takich jak MSN lub Hotmail.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, użyj jednej z następujących metod, zależnie od sytuacji:
  • Łącznik Microsoft Office Outlook uaktualnienie do najnowszej wersji.
  • Uaktualnienie do Microsoft Office Outlook 2003 Service Pack 1 lub nowszym. Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące najnowszego dodatku service pack dla pakietu Office 2003 kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
    870924Jak uzyskać najnowszy dodatek service pack dla pakietu Office 2003

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, należy przenieść wiadomości usunięte z folderu Elementy usunięte w programie Outlook do odpowiedniego folderu konta e-mail usługi Hotmail lub konta e-mail usługi MSN. Następnie naciśnij klawisz F9, wysyłanie i odbieranie wiadomości oraz synchronizacji konta e-mail.

Więcej informacji

Na odwrocie ten problem nie występuje. Oznacza to, że usuwanie wiadomości z konta e-mail usługi Hotmail lub konta e-mail MSN za pomocą przeglądarki sieci Web usuniętą wiadomość pojawi się w folderze Elementy usunięte w programie Outlook. Problemy opisane w sekcji "Symptomy" występuje tylko wtedy, gdy konto podstawowy adres e-mail w programie Outlook jest konto e-mail serwera Exchange.

W profil programu Outlook w przypadku gdy brak konta e-mail programu Exchange, konta e-mail usługi Hotmail lub konto e-mail usługi MSN jest podstawowym kontem. Dlatego wszystkie usunięte wiadomości są wysyłane do folderu Elementy usunięte odpowiednie konto. To zachowanie występuje niezależnie od tego, czy konto jest podstawowe konto lub konta pomocniczego.

Właściwości

Numer ID artykułu: 892448 - Ostatnia weryfikacja: 24 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office Outlook 2003
  • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
  • Microsoft Office Outlook Connector
  • Microsoft Office Outlook Live
  • MSN 9.2 Premium Internet Software
Słowa kluczowe: 
kbemail kbtshoot kbprb kbmt KB892448 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:892448

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com