Kmitočet snímků klesne při přesunutí ukazatele myši nad obsahu Flash na webové stránce v aplikaci Internet Explorer 10 v systému Windows 7 a Windows Server 2008 R2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2856749
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme, přejděte na webovou stránku, která má Adobe Flash Player plug-in počítače založené na systému Windows 7 nebo Windows Server 2008 R2 zapnuta v aplikaci Internet Explorer 10. Přesuňte ukazatel nad obsahem některých flash. V takovém případě dochází k poklesu frekvence snímků.

Řešení

Informace o aktualizaci zabezpečení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte nejnovější kumulativní aktualizace zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer. Chcete-li to provést, naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://update.microsoft.com

Poznámky
  • Tato aktualizace byla poprvé zahrnuta v následující aktualizaci zabezpečení:
    2838727MS13-047: Kumulativní aktualizace zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer: 11 červen 2013
  • Další technické informace o nejnovější kumulativní aktualizace zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer naleznete na následujících webech společnosti Microsoft:
    http://www.microsoft.com/technet/security/current.aspx

Další informace

Další informace o terminologii aktualizace softwaru najdete kliknutím na následující číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
Produkty třetích stran popisované v tomto článku jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku, implicitně předpokládanou ani jinou, týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2856749 - Poslední aktualizace: 11. června 2013 - Revize: 1.0
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbbug kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2856749 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2856749

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com