Błąd 0x80070103 pojawia się podczas instalowania aktualizacji za pomocą witryny Windows Update lub Microsoft Update w sieci Web

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 952032 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas odwiedzania witryny Windows Update lub Microsoft Aktualizowanie witryny sieci Web, aby pobrać najnowszą aktualizację dla sterowników sprzętu, a następnie Kliknij Zainstaluj zaktualizowany sterownik, może pojawić się następujący błąd komunikat o błędzie:
Błąd 0x80070103

Przyczyna

Ten problem występuje, jeśli spełnione są następujące scenariusze:
  • Witryny Windows Update lub Microsoft Update próbuje zainstalować sterownik po raz drugi na dodatkowej informacji identycznego sprzętu, takiego jak karta grafiki.
  • Witryny Windows Update lub Microsoft Aktualizacja próbuje zaktualizować aktualnie zainstalowany sterownik do nie nadaje Wersja tego sterownika.

Rozwiązanie

Aby najnowszy dostępny sterownik skontaktuj się z producentem urządzenia. Ten problem może być bezpiecznie zignorowana, jeśli ma to zastosowanie do sterownika. Jednakże sterownik może być oferowana ponownie przez witrynę Windows Update w przyszłości. Aby ukryć aktualizację, tak aby nie jest ponownie oferowana, wykonaj następujące kroki, w zależności od systemu operacyjnego:

Windows 2000, Windows XP, and Windows Server 2003

Windows Vista, Windows Server 2008, and Windows 7

Windows 8

Więcej informacji

Windows Update i Microsoft Update mogą próby zainstalowania zduplikowane sterowniki sprzętu, ponieważ wykrywają dwóch kart graficznych distinct w w systemie, nawet jeśli kart graficznych korzystają z tej samej karty graficznej. W Ten przypadek, jedną kopię sterownik jest już zainstalowany, zanim zostanie wyświetlony komunikat o błędzie.

Właściwości

Numer ID artykułu: 952032 - Ostatnia weryfikacja: 12 grudnia 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Update
  • Microsoft Windows Update
Słowa kluczowe: 
kbdriver kbwindowsupdate kbexpertisebeginner kbtshoot kbprb kbmt KB952032 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 952032

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com