Snímkov za sekundu klesne, keď presuniete ukazovateľ myši nad Flash obsah webovej stránky v Internet Explorer 10 vo Windows 7 a Windows Server 2008 R2

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2856749
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky

Predpokladajme, že si prezeráte webovú stránku, ktorá má Adobe Flash Player plug-in so systémom Windows 7 alebo Windows Server 2008 R2-založené počítači zapnuté v Internet Explorer 10. Pri pohybe ukazovateľa nad niektoré flash obsah. V tejto situácii sa vyskytnúť pokles snímkov.

Riešenie

Informácie o aktualizácii zabezpečenia

Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte najnovšie Kumulatívna aktualizácia zabezpečenia programu Internet Explorer. To urobiť, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
http://update.microsoft.com

Poznámky
  • Táto aktualizácia bola najprv súčasťou nasledujúce aktualizácie zabezpečenia:
    2838727MS13-047: Kumulatívna aktualizácia zabezpečenia programu Internet Explorer: 11 jún 2013
  • Ďalšie technické informácie o Najnovšia Kumulatívna aktualizácia zabezpečenia programu Internet Explorer, nájdete na nasledovných webových lokalít spoločnosti Microsoft:
    http://www.Microsoft.com/technet/security/Current.aspx

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie o terminológii aktualizácií softvéru získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru spoločnosti Microsoft
Produkty tretích strán spomínané v tomto článku vyrábajú spoločnosti, ktoré sú nezávislé od spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft nepreberá žiadnu záruku za výkonnosť alebo spoľahlivosť týchto výrobkov.

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v sekcii "Platí pre".

Vlastnosti

ID článku: 2856749 - Posledná kontrola: 11. júna 2013 - Revízia: 1.0
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbbug kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2856749 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2856749

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com