Dojde k chybě při použití ovladače ODBC k načtení dat sql_variant SQL Server 2014 a 2016

DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.

Projděte si také anglickou verzi článku: 3178526
Příznaky
Předpokládat připojení k instanci SQL Server 2014 a 2016 pomocí 11 ovladač Microsoft ODBC pro SQL Server. Při spuštění dotazu, který načítá datasql_variant datový typ, může se zobrazit chybová zpráva podobná následující:
Došlo k chybě: SQLState = HY000, NativeError: 0, ErrorMessage: Chyba [Microsoft] [11 ovladač ODBC serveru SQL] protokolu v sekvenci TDS

Řešení
Tento problém byl opraven v následující kumulativní aktualizace pro SQL Server:
O kumulativní aktualizace pro SQL Server
Každé nové kumulativní aktualizace pro SQL Server obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozí kumulativní aktualizace. Rezervovat nejnovější kumulativní aktualizace pro SQL Server:

Prohlášení
Společnost Microsoft potvrdila, že se jedná o problém v produktech společnosti Microsoft, které jsou uvedeny v části "Platí pro".
Odkazy
Seznamte se terminologie Společnost Microsoft používá k popisu aktualizací softwaru.

Upozornenie: Tento článok bol preložený automaticky.

Vlastnosti

ID článku: 3178526 – Posledná kontrola: 09/22/2016 21:57:00 – Revízia: 3.0

Microsoft SQL Server 2014 Developer, Microsoft SQL Server 2014 Enterprise, Microsoft SQL Server 2014 Enterprise Core, Microsoft SQL Server 2014 Standard

  • kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB3178526 KbMtcs
Pripomienky