Oprava: Masku spřažení nefunguje správně pro uzly NUMA ve službě pro analýzu serveru SQL Server 2016

DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.

Projděte si také anglickou verzi článku: 3187549
Příznaky
Předpokládejme, že používáte v počítači, který má více uzlů NUMA tabulkových instanci služby pro analýzu serveru Microsoft SQL Server 2016. Pokud do stejné skupiny procesoru je namapován více než jeden uzel NUMA, youcan pouze nastavitspřažení skupinypro podmnožinu uzlů NUMA. Například pokud máte čtyři NUMA uzly připojené toone procesoru skupiny, lze použít pouze jeden z uzlů NUMA.
Řešení
Tento problém byl opraven v následující kumulativní aktualizace pro SQL Server:


O kumulativní aktualizace pro SQL Server
Každé nové kumulativní aktualizace pro SQL Server obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozí kumulativní aktualizace. Rezervovat nejnovější kumulativní aktualizace pro SQL Server:
Prohlášení
Společnost Microsoft potvrdila, že se jedná o problém v produktech společnosti Microsoft, které jsou uvedeny v části "Platí pro".
Odkazy
Seznamte se terminologie Společnost Microsoft používá k popisu aktualizací softwaru.

Upozornenie: Tento článok bol preložený automaticky.

Vlastnosti

ID článku: 3187549 – Posledná kontrola: 09/22/2016 03:58:00 – Revízia: 1.0

Microsoft SQL Server 2016 Developer, Microsoft SQL Server 2016 Enterprise, Microsoft SQL Server 2016 Enterprise Core

  • kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB3187549 KbMtcs
Pripomienky