Při posouvání při nastavení možnosti "Čísla řádku" Chcete-li skrýt v sestavě Reporting Services serveru SQL Server 2016 mobilní stane prázdná datová mřížka

DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.

Projděte si také anglickou verzi článku: 3192636
Příznaky
Jde o takovouto situaci:

  • Vytvoření mobilní sestavy Microsoft SQL Server 2016 Reporting Services (SSRS).
  • Přidat mřížky dat pro sestavu a chcete-li Skrýtpoložku čísla řádků .
  • Publikování sestavy na server sestav.
  • Otevřete sestavu v SSRS 2016 web portálu.

V tomto scénáři při posouvání nahoru a dolů v mřížce dat. datové mřížky se stane prázdné.
Řešení
Oprava tohoto problému je zahrnuta v následující kumulativní aktualizace pro SQL Server:

O kumulativní aktualizace pro SQL Server
Každé nové kumulativní aktualizace pro SQL Server obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozí kumulativní aktualizace. Rezervovat nejnovější kumulativní aktualizace pro SQL Server:

Prohlášení
Společnost Microsoft potvrdila, že se jedná o problém v produktech společnosti Microsoft, které jsou uvedeny v části "Platí pro".
Odkazy
Seznamte se terminologie Společnost Microsoft používá k popisu aktualizací softwaru.

Upozornenie: Tento článok bol preložený automaticky.

Vlastnosti

ID článku: 3192636 – Posledná kontrola: 09/22/2016 05:33:00 – Revízia: 1.0

Microsoft SQL Server 2016 Developer, Microsoft SQL Server 2016 Enterprise, Microsoft SQL Server 2016 Enterprise Core, Microsoft SQL Server 2016 Standard

  • kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB3192636 KbMtcs
Pripomienky