Popis aktualizace sady Office Compatibility Pack Service Pack 2

Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.

Projděte si také anglickou verzi článku:953331
ÚVOD
Microsoft Office Compatibility Pack Service Pack 2 (SP2) poskytuje zákazníkům nejnovější aktualizace sady Office Compatibility Pack pro Formát souboru aplikace Microsoft Office Word 2007, Microsoft Office Excel 2007 Formát souboru a soubor pro Microsoft Office PowerPoint 2007 formát.

Tato aktualizace Service pack obsahuje dvě hlavní kategorie oprav:
  • Dříve nevydané opravy, které byly vytvořeny specificky pro tuto aktualizaci service pack.

    Poznámka: Vedle oprav obecnou zahrnují vylepšení stability, výkonu a zabezpečení.
  • Všechny veřejné aktualizace, kumulativní aktualizace zabezpečení aktualizace a opravy hotfix, které byly vydány až únor 2009.
Microsoft Office Compatibility Pack SP2 nepřidá podpora pro následující OpenDocument formát typy souborů:
  • .ODT (text)
  • .ods (tabulka)
  • .odp (prezentace)
Tyto typy souborů, které byly přidány do 2007 SP2 pro sadu Microsoft Office. Otevřít nebo upravit typy souborů formátu OpenDocument v pre-Office verze 2007 Aplikace Word, Excel nebo PowerPoint, použijte doplněk ODF pro sadu Microsoft Office. K stáhnout tento doplněk naleznete na následujícím webu SourceForge.net: Microsoft poskytuje informací o technické podpory. Tyto kontaktní informace mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft tak nečiní zaručit přesnost kontaktních informací jiných výrobců.

Microsoft Office Compatibility Pack SP2 nepodporuje přidat podporu pro PDF (Adobe) nebo typ souboru XPS (Microsoft) pre-Office 2007 verze aplikace Word, Excel nebo PowerPoint. Zobrazení a generovat soubory typu XPS pomocí Microsoft XPS viewer nebo Microsoft XPS Essentials Pack. Tyto produkty jsou podporovány v systému Windows Vista, Windows XP a v systému Windows Server 2003. Stáhnout tyto výrobky, navštivte následující Web společnosti Server:Windows 7 přidá podporu v programu WordPad pro odt.file DOCX typy.

Navíc SP2 sady Microsoft Office 2007 je první aktualizace Service pack k podpoře odebrání aktualizace klientů pomocí příkazového řádku a pomocí nástroje Microsoft Service Pack odinstalovat Microsoft 2007 Sada Office. Service Pack odinstalovat nástroj je k dispozici jako samostatný Stáhněte. Další informace o Tento nástroj, klepněte na následující číslo článku v následujícím článku Znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
954914Microsoft Service Pack odinstalovat nástroj pro systém Microsoft Office 2007
Další informace

Jak získat a nainstalovat aktualizaci service pack

Tato aktualizace Service pack je k dispozici v Centru pro stahování Microsoft Download Center. Chcete-li ji stáhnout, navštivte následující Web společnosti Microsoft:

Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, klepněte následující článek znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Byl zkontrolován na tento soubor neobsahuje viry. Microsoft používá nejčastěji aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den, soubor bylo zaúčtováno. Soubor je uložen na zabezpečených serverech, které pomáhají zabránit neoprávněné změny v souboru.

Další informace o úplné seznam všech Service Pack 2 balíčky, které byly vydány, klepněte na tlačítko následující článek znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
968170Seznam všech balíčků 2007 Office Service Pack 2 a Windows SharePoint Services 3.0 Service Pack 2

Seznam ke stažení obsahující problémy, které aktualizace service pack řeší

Sešit aplikace Excel je k dispozici, obsahuje seznam problémů touto aktualizace Service pack řeší.

Poznámka: Sešit je v anglickém jazyce. Sešit nebude. přeložen do jiných jazyků.

Následující soubor je k dispozici pro stáhnout z Microsoft Download Centrum:

StáhnoutStáhnout balíček 2007 Office Service Pack 2 Changes.xlsx nyní.

Další informace o tom, jak stahování souborů podpory společnosti Microsoft získáte následujícím článku znalostní báze v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Byl zkontrolován na tento soubor neobsahuje viry. Microsoft používá nejčastěji aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den, soubor bylo zaúčtováno. Soubor je uložen na zabezpečených serverech, které pomáhají zabránit neoprávněné změny v souboru.

Známé problémy a změny chování

Po instalaci této aktualizace Service pack, můžete zaznamenat některé známé problémy. Další informace o těchto problémech následující článek znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
968173Známé problémy u balíčků 2007 Microsoft Office Service Pack 2 a Windows SharePoint Services 3.0 Service Pack 2

Technické informace

Další informace o tomto aktualizace Service pack, včetně seznamu souborů, které jsou ovlivněny, klepněte na následující článek znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
970357Podrobné technické informace o aktualizacích service Pack pro systém Office 2007 klienta

Upozornenie: Tento článok bol preložený automaticky.

Vlastnosti

ID článku: 953331 – Posledná kontrola: 05/22/2011 14:48:00 – Revízia: 5.0

Compatibility Pack for Microsoft Office 2007 File Formats

  • kbqfe atdownload kbexpertiseinter kbsurveynew kbinfo kbmt KB953331 KbMtcs
Pripomienky