Umożliwia konfigurowanie lub odzyskania Outlook.com, Gmail lub AOL (POP lub IMAP) e-mail w programie Outlook 2011 dla komputerów Mac

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2352963 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

W tym artykule opisano sposób konfigurowania programu Microsoft Outlook 2011 dla komputerów Mac z kont e-mail POP lub IMAP. POP lub konta e-mail IMAP obejmować konta z usługodawców internetowych i usług poczty e-mail, takich jak AOL, Gmail, MobileMe, Outlook.com i Yahoo.

Aby odzyskać konto, jeśli przypadkowo usunięte w programie Outlook umożliwia także następujące kroki.

Ważne: ponieważ istnieje wielu usługodawców internetowych (ISP), program Outlook nie może skonfigurować ustawienia automatycznie. W tych przypadkach musisz ręcznie wprowadzić informacje ustawienie, które można uzyskać od usługodawcy internetowego.

W niektórych przypadkach będziesz musiał ręcznie wprowadzić wysyłające i odbierające nazwy serwerów i portów. Informacje o odbieranie i wysyłanie serwery są dostarczane przez Usługodawcę internetowego. Większość usługodawców internetowych mają obsługi stron sieci Web, które zapewniają kroki, aby skonfigurować program Outlook dla komputerów Macintosh z klienta poczty. Następujące informacje mogą pomóc Ci rozpocząć pracę. Jeśli nadal nie możesz połączyć, skontaktuj się z Usługodawcą, aby potwierdzić Twoje odbieranie i wysyłanie nazw serwerów i numery portów lub wyszukiwania Internet Aby znaleźć informacji o ustawieniach.

Więcej informacji

Program Outlook 2011 dla komputerów Mac można użyć do wysyłania i do odbierania wiadomości z konta e-mail opartych na sieci web bez bezpośredniego połączenia do witryny sieci Web usługodawcy. Wiadomości, które pochodzą z konta aplikacji opartych na sieci web pozostają na serwerze poczty.

Kroki opisane w tej sekcji dotyczy już istniejącego konta internetowego.

Krok 1: Sprawdź nazwę użytkownika i hasło

Przed rozpoczęciem, upewnij się, że masz poprawną nazwę użytkownika i hasło. Po pierwsze Zaloguj się na konto oparte na sieci web aby upewnić się, że masz wszystkie informacje. Jeśli nie podasz prawidłowej nazwy użytkownika i hasła, otrzymasz komunikat o błędzie podczas próby wysłania lub odebrania wiadomości e-mail.

2011 Program Outlook automatycznie wprowadzi nazwy serwerów przychodzącej i wychodzącej i portów. Jeśli nie można odbierać ani wysłać wiadomości e-mail, sprawdź następujące ustawienia z dostawcą poczty e-mail opartych na sieci web lub Internet usługodawca.

Jeśli masz poprawną nazwę użytkownika i hasło, przejdź do kroku 2.

Krok 2: Konfigurowanie 2011 programu Outlook z kontem opartych na sieci web

Wykonaj następujące kroki, aby skonfigurować konto e-mail opartych na sieci web:
 1. W menu Narzędzia kliknij polecenie konta.
 2. Jeśli jest to pierwszy raz, ustawienia konta, kliknij przycisk Konto E-mail.
  Uwaga Ta opcja może niewidoczny, jeśli masz już konto utworzone w programie Outlook 2011. Zamiast tego widać domyślne informacje o koncie. Aby utworzyć konto e-mail w tym scenariuszu, kliknij przycisk + symboli i wybierz opcję E-mail...

  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  Dodaj konto


 3. Zostanie wyświetlone okno dialogowe Wprowadź informacje o koncie . W polu Adres E-mail wpisz swój adres e-mail opartych na sieci web. Na przykład wpisz nazwę użytkownika@outlook.com.

  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  Podaj informacje o koncie

 4. Kliknij przycisk Dodaj konto.
 5. Kliknij przycisk Więcej opcji.
 6. W polu rozwijanym uwierzytelniania wybierz opcję Użyj przychodzące informacje serwera, a następnie kliknij przycisk OK.
 7. W oknie konta należy sprawdzić informacje, a następnie zamknij okno. Zobacz zrzuty ekranu poniżej dla porównania.

Outlook.com lub MSN:

Uwaga: W przypadku kont MSN swoją nazwę użytkownika i adres e-mail kończy się @msn.com.

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Outlook.com lub informacje o koncie usługi MSN

Gmail:


Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Informacje o koncie usługi Gmail

AOL


Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Informacje o koncie usługi AOL


Yahoo

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Informacje o koncie Yahoo

Tworzenie dodatkowych kont


Aby utworzyć dodatkowe konta, kliknij przycisk plus (+) zarejestrować się w lewym dolnym rogu okna. Następnie kliknij na przycisk E-maili wprowadzić odpowiednie informacje do pól na ekranie.Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Tworzenie dodatkowych kont


Właściwości

Numer ID artykułu: 2352963 - Ostatnia weryfikacja: 12 września 2013 - Weryfikacja: 6.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Outlook 2011 for Mac
Słowa kluczowe: 
dftsdahomeportal kbmt KB2352963 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2352963

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com